Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6641 - 6660 Napsat příspěvek
reaguje na: mkubalikova
Pamatuji si nějaký seznam/článek romantických filmů, které vůbec nejsou z pohledu ženy romantické. Strašně vysoko byl Titanic i Top Gun. :)
842376
Pamatuji si nějaký seznam/článek romantických filmů, které vůbec nejsou z pohledu ženy romantické. Strašně vysoko byl Titanic i Top Gun. :)
842323
2 -2
reagovat
reaguje na: verbst
link
842361
- [url=https://youtu.be/0qgET1Zhpb8]link[/url]
842360
1 -1
reagovat

Deadpool 3

Eeerm, what?
link

OMG! 
842360
Eeerm, what? https://www.instagram.com/reel/CjBj_W_P1xv/?igshid=YmMyMTA2M2Y=  OMG! 
Deadpool 3
6 -2
reagují: Muel
reagovat
reaguje na: TedGeorge
V pořádku, já jsem upřímně překvapený, že jsem vůbec nějaké palce nahoru dostal - a aktuální pozitivní (4:2) bilance je pro mě vyloženě šok - ale já nikdy moc nerozuměl, proč a jak je lidé dávají, a třeba je to čistě za odvahu...
842356
V pořádku, já jsem upřímně překvapený, že jsem vůbec nějaké palce nahoru dostal - a aktuální pozitivní (4:2) bilance je pro mě vyloženě šok - ale já nikdy moc nerozuměl, proč a jak je lidé dávají, a třeba je to čistě za odvahu...
842354
3 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Všem jsem tu v diskuzi dal palec nahoru, tobě za tohle dolů
842354
Všem jsem tu v diskuzi dal palec nahoru, tobě za tohle dolů
842346
1 -1
reagují: SeldomSeen
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak to som asi tuto hru vyhral:D
842353
Tak to som asi tuto hru vyhral*:D*
842351
3 -1
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
"vizuálně odpudivý a emocionálně nefunkční film - a o hudební stránce nebudu raději ani začínat... Zlaté Chicago!"
link
842352
"vizuálně odpudivý a emocionálně nefunkční film - a o hudební stránce nebudu raději ani začínat... Zlaté Chicago!" https://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2020/06/What-The-Fuck-à²-_à²-.gif
842346
2 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Všem jsem tu v diskuzi dal palec nahoru, tobě za tohle dolů. :D
842351
Všem jsem tu v diskuzi dal palec nahoru, tobě za tohle dolů. *:D*
842337
4 -1
reagují: Gorecki
reagovat

Přiznání MZ

Muzikály jsou můj oblíbený žánr (to ještě není to přiznání!) a mám je rád téměř všechny, ale už bych asi znovu nevydržel Moulin Rouge - pro mě vizuálně odpudivý a emocionálně nefunkční film - a o hudební stránce nebudu raději ani začínat... Zlaté Chicago!8)

...no nic, měl jsem to tu rád, mějte se...!:D
842346
Muzikály jsou můj oblíbený žánr (to ještě není to přiznání!) a mám je rád téměř všechny, ale už bych asi znovu nevydržel Moulin Rouge - pro mě vizuálně odpudivý a emocionálně nefunkční film - a o hudební stránce nebudu raději ani začínat... Zlaté Chicago!*8)* ...no nic, měl jsem to tu rád, mějte se...!*:D*
Přiznání MZ
9 -10
reagují: TedGeorge, Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
Navrhnu to
842342
Navrhnu to
842341
5 -1
reagovat
Keby niekto napisal nejaky clanok o vyznamnych filmoch natocenych pred rokom... povedzme... co ja viem... 1977, tak by som mal o vecery postarane... Nemate tam v redakcii niekoho, kto by sa toho ujal?
842341
Keby niekto napisal nejaky clanok o vyznamnych filmoch natocenych pred rokom... povedzme... co ja viem... 1977, tak by som mal o vecery postarane... Nemate tam v redakcii niekoho, kto by sa toho ujal?
8 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gorecki
Napraskam te Karlovi 
842340
Napraskam te Karlovi 
842339
3 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ach jaj, to je este vacsia hanba, tam len Ben Hur a srdcove Prazdniny v Rime.:-
842339
Ach jaj, to je este vacsia hanba, tam len Ben Hur a srdcove Prazdniny v Rime.*:-*
842338
2 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gorecki
A Wyler?
842338
A Wyler?
842337
2 -1
reagují: Gorecki
reagovat
Od Wildera som nevidel nic, len Svedka obzaloby a nebavilo ma to, aj kvoli predcasnemu odhaleniu toho zvratu, lebo "zla maska".
842337
Od Wildera som nevidel nic, len Svedka obzaloby a nebavilo ma to, aj kvoli predcasnemu odhaleniu toho zvratu, lebo [spoiler]"zla maska"[/spoiler].
1 -3
reagují: AndyKaufman, TedGeorge
reagovat
reaguje na: earthworm
Thank you!
842335
Thank you!
842333
2 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ne, casem bude 
842334
Ne, casem bude 
842328
3 -1
reagovat
Hodný, zlý a ošklivý mi přišlo jen “dobrý”, hlavně proto, že má cca o hodinu navíc
842333
Hodný, zlý a ošklivý mi přišlo jen “dobrý”, hlavně proto, že má cca o hodinu navíc
6 -7
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Polux
Ses skvely člověk :D:+
842332
Ses skvely člověk *:D**:+*
842331
4 -1
reagovat

Zulu

Tak na základě jednoho postaršího doporučení (ještě jednou díky:+) konečně zkouknuto Zulu a jako jo no, je to fakt pecka. Bloomovi role sedí jak prdel na hrnec a hraje vážně parádně, Whitaker je imho ještě lepší, má to skvělou atmosféru a pěkně nekompromisní akci. Mám rád filmy, jejichž tvůrci se s postavami vůbec neserou (protože tak drží diváka celý film v napětí/nejistotě, jak příběh skončí, jelikož odnést to může kdykoliv kdokoliv) a tohle je jeden z nich. Velká chyba, že jsem se k tomu dostal až teď, nicméně další filmový dluh (z mnoha) je splacen, uf:).  
842331
Tak na základě jednoho postaršího [url=https://www.moviezone.cz/clanek/42052-cerny-jestrab-sestrelen-vim/diskuze#comment_790633]doporučení[/url] (ještě jednou díky*:+*) konečně zkouknuto Zulu a jako jo no, je to fakt pecka. Bloomovi role sedí jak prdel na hrnec a hraje vážně parádně, Whitaker je imho ještě lepší, má to skvělou atmosféru a pěkně nekompromisní akci. Mám rád filmy, jejichž tvůrci se s postavami vůbec neserou (protože tak drží diváka celý film v napětí/nejistotě, jak příběh skončí, jelikož odnést to může kdykoliv kdokoliv) a tohle je jeden z nich. Velká chyba, že jsem se k tomu dostal až teď, nicméně další filmový dluh (z mnoha) je splacen, uf*:)*.  
Zulu
6 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se