reaguje na:
speta.jr
Na 6/10 jsem byl už tehdy v kině, jinak víceméně shrnuješ moje tehdejší dojmy a důvody, proč se nějak k tomu na repete před novým dílem moc nemám. Od kina jsem viděl za tu dobu dobu pětku a šestku a z toho mám dojem stále nadšený, rád se k těm filmům průběžně vracim.
|
reagovat
|
Vydržel jsem přesne 72 minut bez přeskakování a docela sem trpěl a přemýšlel jsem proč se mi to kurva před lety tak líbilo. V desáté minutě jsem začal psát poznámky (poprvé v životě).:


