Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6681 - 6700 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Rozsudek je pecka, jj :+
842292
Rozsudek je pecka, jj *:+*
842291
4 -1
reagovat

Rozsudek (1982)

Paul Newman je po právu jedním z nejlegendárnějších herců. Já ho mám osobně nejradši jako šedesátníka kvůli Barvě peněz a Pevnosti Apačů v Bronxu, teď jsem si to potvrdil u Rozsudku. 
Otázka je, jestli mohl tento film vůbec dopadnout špatně, když mají režisér se scénáristou dohromady 7 Oscarů a v hlavní roli jim exceluje jeden z nejcharismatičtějších herců všech dob. Asi ne...
Byla by velká chyba to vnímat jako další nudné pomalu kostýmní soudní drama. Ano, má to naprosto triviální zápletku, kterou jsem v právnických seriálech viděl tak pětkrát, long story short upadající právník vytáhne do posledního boje s právnickým molochem. Člověk by čekal, že prostě nemůžou vybrat záporáka, který by se Newmanovi vyrovnal herectvím a charismatem. Člověk by se pletl, protože existoval někdo jako James Woods, který bez nadsázky v soudní síni i mimo ní často Newmana přehrával a to měl podstatně méně prostoru. Také jsem byl uplně hotový z mladé Charlotte Rampling, kterou máme dnes zafixovanou jako starou nepříjemnou paní z desítek vedlejších rolí. 
Pokud byste z toho byli nadšení tak  jako já, vaše další oblíbená destinace bude Neznámý v domě s Belmondem nebo trestuhodně podceňovaný seriál Goliáš s B.B. Thortonem.
Dokud budu nacházet takové skvosty mezi filmy, které jsem neviděl, nemá smysl nadávat na nový "nefunkční" Hollywood. 9/10
842291
Paul Newman je po právu jedním z nejlegendárnějších herců. Já ho mám osobně nejradši jako šedesátníka kvůli Barvě peněz a Pevnosti Apačů v Bronxu, teď jsem si to potvrdil u Rozsudku.  Otázka je, jestli mohl tento film vůbec dopadnout špatně, když mají režisér se scénáristou dohromady 7 Oscarů a v hlavní roli jim exceluje jeden z nejcharismatičtějších herců všech dob. Asi ne... Byla by velká chyba to vnímat jako další nudné pomalu kostýmní soudní drama. Ano, má to naprosto triviální zápletku, kterou jsem v právnických seriálech viděl tak pětkrát, long story short upadající právník vytáhne do posledního boje s právnickým molochem. Člověk by čekal, že prostě nemůžou vybrat záporáka, který by se Newmanovi vyrovnal herectvím a charismatem. Člověk by se pletl, protože existoval někdo jako James Woods, který bez nadsázky v soudní síni i mimo ní často Newmana přehrával a to měl podstatně méně prostoru. Také jsem byl uplně hotový z mladé Charlotte Rampling, kterou máme dnes zafixovanou jako starou nepříjemnou paní z desítek vedlejších rolí.  Pokud byste z toho byli nadšení tak  jako já, vaše další oblíbená destinace bude Neznámý v domě s Belmondem nebo trestuhodně podceňovaný seriál Goliáš s B.B. Thortonem. Dokud budu nacházet takové skvosty mezi filmy, které jsem neviděl, nemá smysl nadávat na nový "nefunkční" Hollywood. 9/10
Rozsudek (1982)
8 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
On tam byl? Jen za prachy, ne? BTW bude na Showtime.
842263
On tam byl? Jen za prachy, ne? BTW bude na Showtime.
842261
1 -1
reagovat
Tak si včera aktivuji Apple TV, abych mohl kouknout na Seveřana. A dneska z nabídky zmizí. :(
842261
Tak si včera aktivuji Apple TV, abych mohl kouknout na Seveřana. A dneska z nabídky zmizí. *:(*
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: MKMZ

Roster

Kenshi Takahashi, King Kano, Sub-Zero (Kuai Liang), Shang Tsung, Jarrek, Kobra, Kira, Tremor, Kabal, Erron Black, Ferra/Torr, Drahmin, No Face (!), Scorpion (Hanzo Hasashi).

camea: Nightwolf (revenant), Noob Saibot (Bi-Han), Dairou
a odkazy: Liu Kang, Raiden, Jax, Kronika.

3D éra dominuje :D , ale překvapivé je napojení na poslední herní trilogii.
842242
[spoiler]Kenshi Takahashi, King Kano, Sub-Zero (Kuai Liang), Shang Tsung, Jarrek, Kobra, Kira, Tremor, Kabal, Erron Black, Ferra/Torr, Drahmin, No Face (!), Scorpion (Hanzo Hasashi)[/spoiler]. camea: [spoiler]Nightwolf (revenant), Noob Saibot (Bi-Han), Dairou[/spoiler] a odkazy: [spoiler]Liu Kang, Raiden, Jax, Kronika[/spoiler]. 3D éra dominuje *:D* , ale překvapivé je napojení na [spoiler]poslední herní trilogii[/spoiler].
Roster
842146
2 -2
reagovat
reaguje na: fabec
Mě to mrzí hlavně v případě postavy Š - Štěpánky Fingerhutové, která si nezaslouží hrát v takových blbostech a má, věřím, daleko na víc. 
842239
Mě to mrzí hlavně v případě postavy Š - Štěpánky Fingerhutové, která si nezaslouží hrát v takových blbostech a má, věřím, daleko na víc. 
842237
1 -1
reagovat

Indián

Tak už i Karel Roden zabrousil, dle místní terminologie, do poprcávacích komedií nevalné kvality...Protože ač se Indián dle synopse či upoutávek snaží nabudit dojem nějaké absurdní magořiny, tak je ve výsledku jen o tom, že A chce B, ale B není spokojeno, tak má možnost se prosadit C a v minulosti D chodí za E, když má doma F...
842237
Tak už i Karel Roden zabrousil, dle místní terminologie, do poprcávacích komedií nevalné kvality...Protože ač se Indián dle synopse či upoutávek snaží nabudit dojem nějaké absurdní magořiny, tak je ve výsledku jen o tom, že A chce B, ale B není spokojeno, tak má možnost se prosadit C a v minulosti D chodí za E, když má doma F...
Indián
4 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: MarvinP
Jo, asi to tak urobim:+
842221
Jo, asi to tak urobim*:+*
842200
1 -1
reagovat
reaguje na: MarvinP
Teď jdu z 3D HFR a je super jen v pár případech rušivé ale akce je nesrovnatelná s normální 3D projekci, super plynulá i při rychlých pohybech kamery a vše jde krásně vidět 
842216
Teď jdu z 3D HFR a je super jen v pár případech rušivé ale akce je nesrovnatelná s normální 3D projekci, super plynulá i při rychlých pohybech kamery a vše jde krásně vidět 
842200
1 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Tak moje dcery jsou obě mezi lepšími čtenářkami ve třídě, ale titulky teda ani ta starší nestíhá, ani omylem. Kdybych stál před touhle volbou, asi bych je radši vzal na 3D s dabingem do normálního sálu, klidně bych zkusil i to HFR, protože děti proti tomu "televiznímu looku" nebudou tak předpojaté jako my, kteří ho máme asociovaný s levnou produkcí a předpokládám (nikdy jsem to neviděl) že se to pak míň trhá, což třeba mně na 3D trochu ruší.
842200
Tak moje dcery jsou obě mezi lepšími čtenářkami ve třídě, ale titulky teda ani ta starší nestíhá, ani omylem. Kdybych stál před touhle volbou, asi bych je radši vzal na 3D s dabingem do normálního sálu, klidně bych zkusil i to HFR, protože děti proti tomu "televiznímu looku" nebudou tak předpojaté jako my, kteří ho máme asociovaný s levnou produkcí a předpokládám (nikdy jsem to neviděl) že se to pak míň trhá, což třeba mně na 3D trochu ruší.
842191
3 0
reagují: Gorecki, Muf
reagovat
reaguje na: verbst
Tobě není pomoci :D
842198
Tobě není pomoci *:D*
842183
13 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
No, u nas to hraju len s titulkami, ale urobit si vylet do Prahy by nebol uplne zly napad. :+
842191
No, u nas to hraju len s titulkami, ale urobit si vylet do Prahy by nebol uplne zly napad. *:+*
842171
3 -1
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: verbst
I... I love you!
842188
I... I love you!
842183
3 -8
reagovat

Avatar Challenge

:D
Jako rád bych si udělal vejlet do Prahy a ještě navíc na účet někoho jinýho, ale sorry. 
Já ten film už snad v životě neuvidím. Leda by to po mně chtěly děti. 
A ještě by mi bylo fakt blbý, že se mi to nelíbilo. Už teď vám docela závidím... 

A dvojka jde mimo mě úplně. Totální nezájem. 
842183
*:D* Jako rád bych si udělal vejlet do Prahy a ještě navíc na účet někoho jinýho, ale sorry.  Já ten film už snad v životě neuvidím. Leda by to po mně chtěly děti.  A ještě by mi bylo [b]fakt[/b] blbý, že se mi to nelíbilo. Už teď vám docela závidím...  A dvojka jde mimo mě úplně. Totální nezájem. 
Avatar Challenge
8 -12
reagují: Ravenhorn, Barv666
reagovat

The Night House (2020)

- super horor. bavil ma príbehom a postupným odhaľovaním manželovej minulosti, rebeca hall je tu výborná a celkovo cítim, že je to veľmi kompaktný, malý horor, ktorý veľmi pekne funguje. pritlačiť na atmosfére a bol by z toho extrémne zaujímavý kúsok. 8/10
842175
- super horor. bavil ma príbehom a postupným odhaľovaním manželovej minulosti, rebeca hall je tu výborná a celkovo cítim, že je to veľmi kompaktný, malý horor, ktorý veľmi pekne funguje. pritlačiť na atmosfére a bol by z toho extrémne zaujímavý kúsok. 8/10
The Night House (2020)
6 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
V Praze není! My byli na 3D Imax dabbingu.
842171
V Praze není! My byli na 3D Imax dabbingu.
842144
2 -1
reagují: Gorecki
reagovat
Jan Žižka
Po tom čoudu jsem to čekal ... horší. Respektive, je otázka, jak by to dopadlo, kdyby se odpustilo od zahraničních herců a šlo se cestou, jako jde teď třeba „Na západní frontě klid“, který stál údajně stejně. Takhle to, co jsem viděl - jestli mě něco fakt rušilo, aby to byla středověká rubanice ... že jsem měl dost často problém právě poznat střihem, kdo koho po tý kebuli zrovna mlátí.

To nic, drahá
Když si porovnám, jak se to šponuje k finále, a že posléze poměrně dlouze (subjektivně to má pro mě tři hodiny), je to pak takový to „A to bylo všechno?". Nicméně, na Florence Pugh bych koukal, i kdyby hrála v „Satanském tangu“, opět super hlavní role.

BANGER.
Když za ten den 3x vidim ukázku na miliontou komedii s Hanou Vágnerovou, pokud do tohodle přijde BANGER., chápu ty reakce o progresivní kokainový střele. Ale asi je můj problém, že jsem se na to až moc těšil. Ještě díky tomu, že často padalo připodobnění k „Dobrým časům“, který mi v rámci disciplíny „z ničeho něco“ přišly naprosto skvělý a strhlo mě, jak to dopadne, jestli to ten Pattinson stihne, nebo ne atd.. Tady - jednak jsem si prostě celou dobu nezvykl na ten kamerovej styl a vlastně mi to bylo jedno, jestli seženou prachy na feat. nebo ne. Co se týče vykreslení lidí, není to pohádka, docela v tom poznávám lidí dost, ale měl jsem problém s tou „přeměnou“ v druhý polovině. Vlastně to působilo komicky, jak se do tý doby dealer, kterýmu jde o to jedno, jak se v něm najednou něco probudí a začne se ptát lidí v klubu, jestli si něco dali. Stejně tak to finální „Jdu na policajty, ale ještě předtim - ještě předtim to nahrajem“. Jak se často zmiňuje to frenetický tempo, já jsem asi fakt čekal tempo jako ... jako v Cranku třeba :). A závěr mi přišel trefnej v tom, že pokud jste do toho někoho viděli spadnout, neřeknete, že jsou drogy bezva, že jo. A bylo to vidět i v reakcích plnýho sálu. Celou dobu smích a když jsme se kutáleli ven, tak „Závěr hele divnej, ne“. Právě, že ani ne, takhle to většinou končí. Nechci to srovnávat, ale přeci jen, u Trainspottingu se taky spoustě věcem zasmějete, ale v jádru tam nic k smíchu neni. V tomhle filmu ale balancovaní srandy a dramatu od přeměny na dealera se svědomím působí celý na sílu.
842163
[b]Jan Žižka[/b] Po tom čoudu jsem to čekal ... horší. Respektive, je otázka, jak by to dopadlo, kdyby se odpustilo od zahraničních herců a šlo se cestou, jako jde teď třeba „Na západní frontě klid“, který stál údajně stejně. Takhle to, co jsem viděl - jestli mě něco fakt rušilo, aby to byla středověká rubanice ... že jsem měl dost často problém právě poznat střihem, kdo koho po tý kebuli zrovna mlátí. [b]To nic, drahá[/b] Když si porovnám, jak se to šponuje k finále, a že posléze poměrně dlouze (subjektivně to má pro mě tři hodiny), je to pak takový to „A to bylo všechno?". Nicméně, na Florence Pugh bych koukal, i kdyby hrála v „Satanském tangu“, opět super hlavní role. [b]BANGER.[/b] Když za ten den 3x vidim ukázku na miliontou komedii s Hanou Vágnerovou, pokud do tohodle přijde BANGER., chápu ty reakce o progresivní kokainový střele. Ale asi je můj problém, že jsem se na to až moc těšil. Ještě díky tomu, že často padalo připodobnění k „Dobrým časům“, který mi v rámci disciplíny „z ničeho něco“ přišly naprosto skvělý a strhlo mě, jak to dopadne, jestli to ten Pattinson stihne, nebo ne atd.. Tady - jednak jsem si prostě celou dobu nezvykl na ten kamerovej styl a vlastně mi to bylo jedno, jestli seženou prachy na feat. nebo ne. Co se týče vykreslení lidí, není to pohádka, docela v tom poznávám lidí dost, ale měl jsem problém s tou[spoiler] „přeměnou“ v druhý polovině. Vlastně to působilo komicky, jak se do tý doby dealer, kterýmu jde o to jedno, jak se v něm najednou něco probudí a začne se ptát lidí v klubu, jestli si něco dali. Stejně tak to finální „Jdu na policajty, ale ještě předtim - ještě předtim to nahrajem“. Jak se často zmiňuje to frenetický tempo, já jsem asi fakt čekal tempo jako ... jako v Cranku třeba :). A závěr mi přišel trefnej v tom, že pokud jste do toho někoho viděli spadnout, neřeknete, že jsou drogy bezva, že jo. A bylo to vidět i v reakcích plnýho sálu. Celou dobu smích a když jsme se kutáleli ven, tak „Závěr hele divnej, ne“. Právě, že ani ne, takhle to většinou končí. Nechci to srovnávat, ale přeci jen, u Trainspottingu se taky spoustě věcem zasmějete, ale v jádru tam nic k smíchu neni. V tomhle filmu ale balancovaní srandy a dramatu od přeměny na dealera se svědomím působí celý na sílu.[/spoiler]
5 -1
reagovat
reaguje na: fabec
- prisahám bohu to je zlatan :D:D:D:D:D:D:D
842151
- prisahám bohu to je zlatan *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
842147
2 0
reagovat
Musím se taky přidat k těm velmi spokojeným divákům Avatara. Teď jsem vylezl z Imaxu a i po těch letech to má pořád koule a 3D je úplně někde jinde než zbytek filmové produkce. A ta titulkova scéna ze druhého dílu? No ty vole, to bude nádhera.
842150
Musím se taky přidat k těm velmi spokojeným divákům Avatara. Teď jsem vylezl z Imaxu a i po těch letech to má pořád koule a 3D je úplně někde jinde než zbytek filmové produkce. A ta titulkova scéna ze druhého dílu? No ty vole, to bude nádhera.
7 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Co vidim v nabídce Imaxu, tak tam je i verze 3D v češtině
842149
Co vidim v nabídce Imaxu, tak tam je i verze 3D v češtině
842144
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se