reaguje na:
hroubek
Já tomu věřím. Jsem jeden z těch, kterým 7 připadala super už v kině a zpětně ji mám radši ještě víc. Nevidím důvod, aby to tentokrát podělali, když se to před tím povedlo 7x (ano, já si užívám i 2).
|
reagovat
|



