Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6721 - 6740 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Marvel podle mého názoru potřebuje narazit, protože čtvrtá fáze byla rozhodně nejslabší. Jeden větší propadák by je mohl probudit, aby si uvědomily, že filmy ve stylu čtvrtého Thora opravdu nejsou to, co diváci očekávají. 8)
843603
Marvel podle mého názoru potřebuje narazit, protože čtvrtá fáze byla rozhodně nejslabší. Jeden větší propadák by je mohl probudit, aby si uvědomily, že filmy ve stylu čtvrtého Thora opravdu nejsou to, co diváci očekávají. *8)*
843598
7 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tak je otázka, jak ten úpadek měříš. Kvalitativní? To je samozřejmě subjektivní, a i když třeba bývaly silnější roky, tak bývaly i slabší. Jinak má Disney po roce a půl druhou nejsilnější streamovací službu na světě a nepotrvá dlouho, než předběhne Netflix. V Hollywoodu má prakticky monopol. Obří knihovna značek, na který lidi prostě chtě/nechtě slyší. Nevím moc, kde by se ten úpadek projevoval. Možná že Chapek je daleko horší stratég/lídr než byl Iger. V zásadě ale stačí, aby někde nezaspaly dobu (třeba teď s nástupem herního odvětví), a budou v pohodě. 
843602
Tak je otázka, jak ten úpadek měříš. Kvalitativní? To je samozřejmě subjektivní, a i když třeba bývaly silnější roky, tak bývaly i slabší. Jinak má Disney po roce a půl druhou nejsilnější streamovací službu na světě a nepotrvá dlouho, než předběhne Netflix. V Hollywoodu má prakticky monopol. Obří knihovna značek, na který lidi prostě chtě/nechtě slyší. Nevím moc, kde by se ten úpadek projevoval. Možná že Chapek je daleko horší stratég/lídr než byl Iger. V zásadě ale stačí, aby někde nezaspaly dobu (třeba teď s nástupem herního odvětví), a budou v pohodě. 
843599
4 -6
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: do_Od
Nepodceňoval bych setrvačnost. Marvel ji má obrovskou a trvá mnoho filmů, než na to někdo zanevře, pokud se mu předchozí produkce líbila. Pořád má "vidění poslední Marvelovky" auru jisté povinnosti.
843600
Nepodceňoval bych setrvačnost. Marvel ji má obrovskou a trvá mnoho filmů, než na to někdo zanevře, pokud se mu předchozí produkce líbila. Pořád má "vidění poslední Marvelovky" auru jisté povinnosti.
843598
3 -3
reagovat
reaguje na: DarkSith
Podle mě Marvel, potažmo celý Disney padá poměrně výrazně už nějakou dobu. Ono se to nezdá, ale pokud vezmeš filmy co se fakt nepovedly plus produkční čas, tak ten úpadek trvá roky a stejně tak jeho náprava se až za roky projeví. Nyní se zdá, že ještě pořád padají (při nejlepším se právě zastavili) = i kdyby zítra začali vše dělat správně, tak parádní filmy budou mít za dva roky...
843599
Podle mě Marvel, potažmo celý Disney padá poměrně výrazně už nějakou dobu. Ono se to nezdá, ale pokud vezmeš filmy co se fakt nepovedly plus produkční čas, tak ten úpadek trvá roky a stejně tak jeho náprava se až za roky projeví. Nyní se zdá, že ještě pořád padají (při nejlepším se právě zastavili) = i kdyby zítra začali vše dělat správně, tak parádní filmy budou mít za dva roky...
843597
4 -2
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: DarkSith
Zítra tu bude článek, nicméně neodložily se "jen" marvelovky, jen za posledních pár měsíců hned několik studií posunulo premiéry asi u padesáti velkých/očekávaných filmů. Nic nového, u spousty se to navíc dalo i čekat.

Takhle Hollywood operuje roky, samozřejmě oznámit něco a po měsíci to změnit (v případě třetího Deadpoola po pár dnech, i když to není změna tak znatelná) je blbý, ale pád kvůli tomu Marvelu ani nikomu jinému fakt nehrozí.

Pořád je to nejvýdělečnější franšíza všech dob a doslovná tiskárna na peníze, i když třeba poslední Thor nebo Strange nevydělaly tolik, furt vydělaly dost. A při pohledu na tu hromadu věcí, co se chystá, se o peníze Marvel ještě hodně dlouho strachovat vůbec nemusí. Ted jistě potvrdí. :)
843598
Zítra tu bude článek, nicméně neodložily se "jen" marvelovky, jen za posledních pár měsíců hned několik studií posunulo premiéry asi u padesáti velkých/očekávaných filmů. Nic nového, u spousty se to navíc dalo i čekat. Takhle Hollywood operuje roky, samozřejmě oznámit něco a po měsíci to změnit (v případě třetího Deadpoola po pár dnech, i když to není změna tak znatelná) je blbý, ale pád kvůli tomu Marvelu ani nikomu jinému fakt nehrozí. Pořád je to nejvýdělečnější franšíza všech dob a doslovná tiskárna na peníze, i když třeba poslední Thor nebo Strange nevydělaly tolik, furt vydělaly dost. A při pohledu na tu hromadu věcí, co se chystá, se o peníze Marvel ještě hodně dlouho strachovat vůbec nemusí. Ted jistě potvrdí. *:)*
843597
7 -2
reagují: DarkSith, Gonzi
reagovat
reaguje na: Cinefil
Podle mě je Marvel na cestě k pomalému pádu. Pokud se nad sebou nezamyslí dříve nebo později se jim to rozpadne pod rukama. 
843597
Podle mě je Marvel na cestě k pomalému pádu. Pokud se nad sebou nezamyslí dříve nebo později se jim to rozpadne pod rukama. 
843587
8 -1
reagují: Gonzi, do_Od
reagovat
reaguje na: Cinefil
Šlendryan :-
843594
Šlendryan *:-*
843593
1 -1
reagovat
Netrvalo dlouho a už posouvají data premiér svých filmů. Link
843593
Netrvalo dlouho a už posouvají data premiér svých filmů. [url=https://www.instagram.com/p/CjlZhSDN_Be/?igshid=YmMyMTA2M2Y=]Link[/url]
2 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Cinefil
No Stalin to říkal :D
843590
No Stalin to říkal *:D*
843587
3 -1
reagovat
Feige prý na celý projekt neměl moc času a proto se to celé sralo už od scénáře. Holt mít rozjetých asi 10-20 projektů současně místo třeba jen 5 se fakt vyplatí. Kvantita = kvalita přece, ne?
843587
Feige prý na celý projekt neměl moc času a proto se to celé sralo už od scénáře. Holt mít rozjetých asi 10-20 projektů současně místo třeba jen 5 se fakt vyplatí. Kvantita = kvalita přece, ne?
12 0
reagují: DarkSith, Barv666
reagovat
Tohle si teda Mahershala nezaslouží... :-
843586
Tohle si teda Mahershala nezaslouží... *:-*
2 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Predpokladam ze se jim na to Ali vys...
843576
Predpokladam ze se jim na to Ali vys...
843573
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Getting real DC/Warner vibes :D
843574
Getting real DC/Warner vibes *:D*
843573
6 0
reagovat
Marvel - dle očekávání - pozastavuje celou produkci Bladea. :o
843573
Marvel - dle očekávání - pozastavuje celou produkci Bladea. *:o*
9 0
reagují: speta.jr, Memphis
reagovat

Incident in a Ghostland

Teda to bylo ale sakra hodně intensivní! Pěkných 8/10!
843570
Teda to bylo ale sakra hodně intensivní! Pěkných 8/10!
Incident in a Ghostland
3 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Taky se mi to líbí. Chucky na druhou. Tohle bude pecka. Líbí se mi ty její pohyby. Jak nahání toho kluka v lese, tak to jsem málem chcípl. Snad bude i dostatek gore.
843567
Taky se mi to líbí. Chucky na druhou. Tohle bude pecka. Líbí se mi ty její pohyby. Jak nahání toho kluka v lese, tak to jsem málem chcípl. Snad bude i dostatek gore.
843565
1 -1
reagovat
Megan Trailer

Do pr.ele, to je creepy!  Uncanny Valley jako prase...
843565
[url=https://youtu.be/Sh_hILYXqes]Megan Trailer [/url] Do pr.ele, to je creepy!  Uncanny Valley jako prase...
2 -1
reagují: rollman69
reagovat

Werewolf by Night 4/10

Úplně vo hovně, musel jsem přeskakovat. Každopadně Giachino by mohl byt zručný realizátor něčí vize, snad se nezakope u Marvelu...
843521
Úplně vo hovně, musel jsem přeskakovat. Každopadně Giachino by mohl byt zručný realizátor něčí vize, snad se nezakope u Marvelu...
Werewolf by Night 4/10
5 -4
reagovat

Old People

Příjemná jednohubka, která se může pyšnit dobře vystavenou atmosférou s pár scénami, které jsou vyloženě nepříjemné. Stejně jako look ústředních záporáků, jimiž jsou staří lidí. Občas příjemně krvavé, ale rozhodně bych uvítal větší jatka. Potenciál by na to byl. Na jeden večer ok, čekal jsem větší průser. 3*
843487
Příjemná jednohubka, která se může pyšnit dobře vystavenou atmosférou s pár scénami, které jsou vyloženě nepříjemné. Stejně jako look ústředních záporáků, jimiž jsou staří lidí. Občas příjemně krvavé, ale rozhodně bych uvítal větší jatka. Potenciál by na to byl. Na jeden večer ok, čekal jsem větší průser. 3*
Old People
2 0
reagovat
reaguje na: Polux
Som jediny komu na tom filme najviac vadil herecky vykon hlavnej postavy? To bolo nieco priserne a aj Asylum ma snad lepsich hercov.
Ale inak ano, od 5 casti su vsetko len zahodene hororove scenare na ktore sa nejak nasroboval Hellraiser ale uprimne som si taky Hellworld mierne uzil ale len ako campy blbost, pretoze keby to clovek berie ako Hellraiser film tak je to asi najhorsia cast (teda uvidime lebo ma este stale cakaju posledne dve casti)
843483
Som jediny komu na tom filme najviac vadil herecky vykon hlavnej postavy? To bolo nieco priserne a aj Asylum ma snad lepsich hercov. Ale inak ano, od 5 casti su vsetko len zahodene hororove scenare na ktore sa nejak nasroboval Hellraiser ale uprimne som si taky Hellworld mierne uzil ale len ako campy blbost, pretoze keby to clovek berie ako Hellraiser film tak je to asi najhorsia cast (teda uvidime lebo ma este stale cakaju posledne dve casti)
843458
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se