Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5141 - 5160 Napsat příspěvek

Thunderbolts*

Jako kdybych nasedl na stroj času ještě před dobu, kdy jsem si u nové marvelovky začal říkat: „Tak ... já asi počkám na Disney+“ dohromady se zážitkem, jehož ekvivalentem by bylo přečtení nějakého fajn Marvel komiksu. Vůbec bych to nečekal, protože i vloni u třetího Deadpoola mě vlastně mrzelo, že tohle je tedy aktuální maximum. Valit nostalgickou vlnu návratů a fan servisu, nebo mě ubít Nicepoolem. A pak se mi tu představila skupinka, kde to najednou jde, umíchat bandu ze sympatických herců, kteří mě vlastně baví už při počátečním střetu, kdy nějak musí spolupracovat. Baví mě sledovat, co se stane, aniž bych se ošíval s pohledem na hodinky. A ta parta mě baví tak, že si na konci řeknu, jak bych vůbec archivní návraty nepotřeboval, tihle to uhrají. Třeba tehdy u Vdovy mi vůbec nesedlo to překlopení z něčeho jako dámský Bourne do „Red Guardian tlačí vtipy“. Tady jsou taky, ale místo infantilnosti mi přišlo, že se tu spíš popichují suchými poznámkami navzájem. Opravdu si nepamatuju, kdy naposled jsem odcházel z Marvelu v takhle dobré náladě. Kdybych byl sýček, přál bych si, aby žil nebo měl zdatné pokračovatele Brad Allan a já dostal kinetikou souboje takové jako kdysi v Shang-Chim. Rád si to někdy dám na repete 4/5.
940990
Jako kdybych nasedl na stroj času ještě před dobu, kdy jsem si u nové marvelovky začal říkat: „Tak ... já asi počkám na Disney+“ dohromady se zážitkem, jehož ekvivalentem by bylo přečtení nějakého fajn Marvel komiksu. Vůbec bych to nečekal, protože i vloni u třetího Deadpoola mě vlastně mrzelo, že tohle je tedy aktuální maximum. Valit nostalgickou vlnu návratů a fan servisu, nebo mě ubít Nicepoolem. A pak se mi tu představila skupinka, kde to najednou jde, umíchat bandu ze sympatických herců, kteří mě vlastně baví už při počátečním střetu, kdy nějak musí spolupracovat. Baví mě sledovat, co se stane, aniž bych se ošíval s pohledem na hodinky. A ta parta mě baví tak, že si na konci řeknu, jak bych vůbec archivní návraty nepotřeboval, tihle to uhrají. Třeba tehdy u Vdovy mi vůbec nesedlo to překlopení z něčeho jako dámský Bourne do „Red Guardian tlačí vtipy“. Tady jsou taky, ale místo infantilnosti mi přišlo, že se tu spíš popichují suchými poznámkami navzájem. Opravdu si nepamatuju, kdy naposled jsem odcházel z Marvelu v takhle dobré náladě. Kdybych byl sýček, přál bych si, aby žil nebo měl zdatné pokračovatele Brad Allan a já dostal kinetikou souboje takové jako kdysi v Shang-Chim. Rád si to někdy dám na repete 4/5.
Thunderbolts*
8 0
reagovat

Watchmen/ 300 Zacka Snydera

Watchmen je vážně super komiks film, bavilo to hrozně i synka a Jackie Earl Haley jako Walter Kovacs / Rorschach je vážně nejlepší postava, ale baví mě tam všichni, sem rád že to bavilo i jeho :D

300 je taky super řežba, ale tý dal 8/10 což je fajn, mě baví pořád stejně, protože tohle je…. Sparta 
940985
Watchmen je vážně super komiks film, bavilo to hrozně i synka a Jackie Earl Haley jako Walter Kovacs / Rorschach je vážně nejlepší postava, ale baví mě tam všichni, sem rád že to bavilo i jeho *:D* 300 je taky super řežba, ale tý dal 8/10 což je fajn, mě baví pořád stejně, protože tohle je…. Sparta 
Watchmen/ 300 Zacka Snydera
7 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
:+ samesies 
940899
*:+* samesies 
940897
0 0
reagovat
reaguje na: connor
Já nevím, jestli to bylo očekáváním, když na to všichni nadávali, ale mě Old Guard normálně bavilo (ne že by to byl film roku...) a těší mě, že bude pokračování. :+
940897
Já nevím, jestli to bylo očekáváním, když na to všichni nadávali, ale mě Old Guard normálně bavilo (ne že by to byl film roku...) a těší mě, že bude pokračování. *:+*
940863
2 -1
reagují: verbst
reagovat
Kdo ještě neviděl Electru, tak má šanci na iVysílání  8)
940889
Kdo ještě neviděl [b]Electru[/b], tak má šanci na [url=https://www.ceskatelevize.cz/porady/16930449718-electra/]iVysílání[/url]  *8)*
3 0
reagovat
Conjuring 4 má trailer, ale je to taková nuda, že se mi to sem nechce ani dávat. 
940868
Conjuring 4 má trailer, ale je to taková nuda, že se mi to sem nechce ani dávat. 
2 -1
reagovat

The Old Guard 2

trailer
Jsem asi jeden z mála lidí, kterého první film docela bavil, možná kvůli té cool premise a samozřejmě kvůli Charlize Theron. Teď dostaneme navíc i Umu s katanou a zřejmě další rozvíjení toho konceptu se vším negativním, k čemu může vést. Jestli z toho dokážou tvůrci vytěžit nějaké pořádné emoce a drama, těžko říct. Každopádně bych byl rozhodně rád, kdyby akce byla zajímavější než minule, no. 
940863
[url=https://www.youtube.com/watch?v=lyivgZ074PY]trailer [/url]Jsem asi jeden z mála lidí, kterého první film docela bavil, možná kvůli té cool premise a samozřejmě kvůli Charlize Theron. Teď dostaneme navíc i [spoiler]Umu s katanou[/spoiler] a zřejmě další rozvíjení toho konceptu se vším negativním, k čemu může vést. Jestli z toho dokážou tvůrci vytěžit nějaké pořádné emoce a drama, těžko říct. Každopádně bych byl rozhodně rád, kdyby akce byla zajímavější než minule, no. 
The Old Guard 2
1 0
reagují: Gonzi
reagovat
Kampaň na Nezvratny osud je fakt vymazlená:+
Tady se WB teda hodně snažili. 
940793
Kampaň na [url=https://www.instagram.com/p/DJXEFSlv5Wx/?igsh=MW56MG5haTZpdXc3Zg==]Nezvratny osud [/url]je fakt vymazlená*:+* Tady se WB teda hodně snažili. 
5 0
reagovat

Fight or Flight

Dokonale mi to sedlo a to jsem myslel, že jsem těmito pohrobky Leitche už přejezený. 
Jenže tohle taha nahoru charismatická ústřední dvojce a neskutečně zábavná akce.
Hartnetta jsem měl vždycky rád a svůj comeback si užívá naplno a já s ním. 
Co mě ale zaujalo nejvíc, že skoro každý jeden zabiják, i když se ukáže na pár vteřin, tak má nějaký charakter. Nevím, kde ty xichty nevybrali, ale nestalo se mi snad ani jednou, že by mi splinuli v jednoho. 
Na debut opravdu slušná práce. 
Honem sem s dvojkou:+
BTW podle hodnocení na csfd mám už delší dobu pocit, že kleopatra je Mirka Spáčilová.
940790
Dokonale mi to sedlo a to jsem myslel, že jsem těmito pohrobky Leitche už přejezený.  Jenže tohle taha nahoru charismatická ústřední dvojce a neskutečně zábavná akce. Hartnetta jsem měl vždycky rád a svůj comeback si užívá naplno a já s ním.  Co mě ale zaujalo nejvíc, že skoro každý jeden zabiják, i když se ukáže na pár vteřin, tak má nějaký charakter. Nevím, kde ty xichty nevybrali, ale nestalo se mi snad ani jednou, že by mi splinuli v jednoho.  Na debut opravdu slušná práce.  Honem sem s dvojkou*:+* BTW podle hodnocení na csfd mám už delší dobu pocit, že kleopatra je Mirka Spáčilová.
Fight or Flight
7 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já osobně teda nebyl ze Strange Darling nadšený tolik, jako ty a další lidé tady, ale... musím uznat, že Mollner rozhodně dokáže z hodně jednoduché premisy vykřesat docela slušnou muziku. Což je přesně něco, co se tady bude hodit taky, i když teda zde půjde spíše o správné převedení podtextu a nálady předlohy do filmu. 
940761
Já osobně teda nebyl ze Strange Darling nadšený tolik, jako ty a další lidé tady, ale... musím uznat, že Mollner rozhodně dokáže z hodně jednoduché premisy vykřesat docela slušnou muziku. Což je přesně něco, co se tady bude hodit taky, i když teda zde půjde spíše o správné převedení podtextu a nálady předlohy do filmu. 
940755
0 0
reagovat
reaguje na: connor
Vypadá to moc dobře :+
940760
Vypadá to moc dobře *:+*
940752
0 0
reagovat
reaguje na: connor
Super, jestli to píše Mollner, tak ten z toho vykřeše maximum:+
A Hamill si letos v Kingově Life of Chuck zahraje hodného dědečka a tady hlavního z.rda.
BTW kotník hnus!
940755
Super, jestli to píše Mollner, tak ten z toho vykřeše maximum*:+* A Hamill si letos v Kingově Life of Chuck zahraje hodného dědečka a tady hlavního z.rda. BTW [spoiler]kotník[/spoiler] hnus!
940752
1 0
reagují: connor
reagovat

The Long Walk

940752
[url=https://www.youtube.com/watch?v=vAtUHeMQ1F8]trailer[/url]
The Long Walk
4 0
reagují: Gacy, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: connor
JT Mollner loni napsal a natočil parádní Strange Darling. Okamžitě velká zvědavost na tohle.
940733
JT Mollner loni napsal a natočil parádní Strange Darling. Okamžitě velká zvědavost na tohle.
940730
1 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
Plakát a první fotky.
Trailer definitivně za rohem.
940730
[url=https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2F7v8jaoxyy7ze1.jpeg]Plakát [/url]a [url=https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fm5v01ze9v5ze1.jpeg]první fotky[/url]. Trailer definitivně za rohem.
940727
4 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mě taky ne:D
940729
Mě taky ne*:D*
940726
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mě to nefunguje
940727
Mě to nefunguje
940726
0 0
reagují: connor
reagovat
První plakát na Kingův Dlouhy pochod zde">link
Trailer by měl dorazit brzy.
Moje oblíbená krátká kniha - naprosto jednoduchá premisa, ale sakra zábavná. 
Nejlepší je si ji dát po sobě s Běžícím mužem.
Lawrence je vlastně geniální volba po všech Hunger Games, ale bude to spíš předkrm před Wrightem a jeho verzi Running Mana:+
940726
První plakát na Kingův Dlouhy pochod [url=https://mlpnk72yciwc.i.optimole.com/cqhiHLc.IIZS~2ef73/w:auto/h:auto/q:75/https://bleedingcool.com/wp-content/uploads/2025/05/TLW_2025x3000_ONLINE_1SHT_KA_V3_rgb.jpg]zde[/url] Trailer by měl dorazit brzy. Moje oblíbená krátká kniha - naprosto jednoduchá premisa, ale sakra zábavná.  Nejlepší je si ji dát po sobě s Běžícím mužem. Lawrence je vlastně geniální volba po všech Hunger Games, ale bude to spíš předkrm před Wrightem a jeho verzi Running Mana*:+*
3 0
reagují: Gacy, Demonic8
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Však ta hraje ve všech jeho projektech:D
Moc hezká paní. 
940641
Však ta hraje ve všech jeho projektech*:D* Moc hezká paní. 
940629
1 0
reagovat
Tak jako si koukám v názvech pořád pletu Hush/Husk, tak jsem se konečně dostal k filmu ... odkud ve Scary movie 2 parodují scénku souboje Sidney a kočky. Nejhnusnější kočičí výjev je stále v Tales from the Darkside, ale teď mluvím Legendě pekelného domu. Myslel jsem si celou dobu, že je to ten film s Lindou Blair, ale to je pro změnu Pekelná noc :). Legenda je příjemná věc, kdy si banda vyšetřovatelů posvítí na tzv. „Mt. Everest všech strašidelných domů", jak jeden z nich říká. Dům budí respekt už v mlhavém oparu, když k němu přijíždí a rozhodně tu nebude vzduchem létat pouze nábytek. Víceméně mě výrazně rušilo jen neustálé upomínání, kolikátého je a kolik je hodin.
940638
Tak jako si koukám v názvech pořád pletu Hush/Husk, tak jsem se konečně dostal k filmu ... odkud ve Scary movie 2 parodují scénku souboje Sidney a kočky. Nejhnusnější kočičí výjev je stále v [url=https://www.csfd.cz/film/11132-pribehy-z-temnot-film/prehled/]Tales from the Darkside[/url], ale teď mluvím [url=https://www.csfd.cz/film/4531-legenda-pekelneho-domu/prehled/]Legendě pekelného domu[/url]. Myslel jsem si celou dobu, že je to ten film s Lindou Blair, ale to je pro změnu [url=https://www.csfd.cz/film/27373-pekelna-noc/prehled/]Pekelná noc[/url] :). Legenda je příjemná věc, kdy si banda vyšetřovatelů posvítí na tzv. „Mt. Everest všech strašidelných domů", jak jeden z nich říká. Dům budí respekt už v mlhavém oparu, když k němu přijíždí a rozhodně tu nebude vzduchem létat pouze nábytek. Víceméně mě výrazně rušilo jen neustálé upomínání, kolikátého je a kolik je hodin.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se