Thunderbolts*
Jako kdybych nasedl na stroj času ještě před dobu, kdy jsem si u nové marvelovky začal říkat: „Tak ... já asi počkám na Disney+“ dohromady se zážitkem, jehož ekvivalentem by bylo přečtení nějakého fajn Marvel komiksu. Vůbec bych to nečekal, protože i vloni u třetího Deadpoola mě vlastně mrzelo, že tohle je tedy aktuální maximum. Valit nostalgickou vlnu návratů a fan servisu, nebo mě ubít Nicepoolem. A pak se mi tu představila skupinka, kde to najednou jde, umíchat bandu ze sympatických herců, kteří mě vlastně baví už při počátečním střetu, kdy nějak musí spolupracovat. Baví mě sledovat, co se stane, aniž bych se ošíval s pohledem na hodinky. A ta parta mě baví tak, že si na konci řeknu, jak bych vůbec archivní návraty nepotřeboval, tihle to uhrají. Třeba tehdy u Vdovy mi vůbec nesedlo to překlopení z něčeho jako dámský Bourne do „Red Guardian tlačí vtipy“. Tady jsou taky, ale místo infantilnosti mi přišlo, že se tu spíš popichují suchými poznámkami navzájem. Opravdu si nepamatuju, kdy naposled jsem odcházel z Marvelu v takhle dobré náladě. Kdybych byl sýček, přál bych si, aby žil nebo měl zdatné pokračovatele Brad Allan a já dostal kinetikou souboje takové jako kdysi v Shang-Chim. Rád si to někdy dám na repete 4/5.
|
reagovat
|

samesies 