Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6701 - 6720 Napsat příspěvek
reaguje na: Ash_Black
Nieco take bolo v jednom z pokracovani povodnej mumie. Asi 20 minut z hodinoveho filmu bola retrospektiva8)
843697
Nieco take bolo v jednom z pokracovani povodnej mumie. Asi 20 minut z hodinoveho filmu bola retrospektiva*8)*
843692
1 -1
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: Perry-
Nie je to gorefest. Neviem ci sa vobec originalne prve hellraisery daju nazvat gorefestom. Nejaky gore tam je ale nie je tam dlho. Tak v pohode na nedelnajsie poobedie :D
843695
Nie je to gorefest. Neviem ci sa vobec originalne prve hellraisery daju nazvat gorefestom. Nejaky gore tam je ale nie je tam dlho. Tak v pohode na nedelnajsie poobedie *:D*
843677
2 0
reagovat
reaguje na: Polux
Pár záludností tam bylo. I když zpětně si říkám, asi moc lidí netipne, odkud si třeba Quentin v prvním Kill Billovi půjčil hlášku „My name is Buck and I´m here to fuck.“ :D

A k tomu dál - dostal jsem se k jedničce díky pánovi na ikonce :) a relativně ok. Nicméně, tím recyklováním ... to neni další kvíz, ale co je to za horor, kterej v nějakym svym pokračování rekapituloval události předchozího dílu tak vehementně, že ty flashbacky zabraly většinu stopáže? Vůbec nevim, jestli to byl nějakej z Halloweenů, nebo jestli to byl horor :D Ale byla to až extrémní snaha umotat další díl.
843692
Pár záludností tam bylo. I když zpětně si říkám, asi moc lidí netipne, odkud si třeba Quentin v prvním Kill Billovi půjčil hlášku „My name is Buck and I´m here to fuck.“ *:D* A k tomu dál - dostal jsem se k jedničce díky pánovi na ikonce *:)* a relativně ok. Nicméně, tím recyklováním ... to neni další kvíz, ale co je to za horor, kterej v nějakym svym pokračování rekapituloval události předchozího dílu tak vehementně, že ty flashbacky zabraly většinu stopáže? Vůbec nevim, jestli to byl nějakej z Halloweenů, nebo jestli to byl horor *:D* Ale byla to až extrémní snaha umotat další díl.
843681
2 0
reagují: (=LIFTY=), pepo
reagovat

A.S.

Přitom ta jeho TV verze Duny mi přijde povedenější, než pokraceny David Lynch :D
843690
Přitom ta jeho TV verze Duny mi přijde povedenější, než pokraceny David Lynch *:D*
A.S.
2 -1
reagovat
reaguje na: pepo
No way Sherlock:D
843684
[url=https://youtu.be/Pw2sex1mJNI]No way[/url] Sherlock*:D*
843679
1 -1
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Tak to je škoda, měls ho tam dát, protože je to v "úzkém kruhu fanoušků" podobná ikona jako Kevin Smith, ale obecně ho skoro nikdo nezná (kromě znalců, kteří se pohybují na MZ;)). Nějak záludně, jako jsem se to pokoušel napsat já:). Tak třeba příště.

Co se týká Maniac Copa, tak to záleží na tom, jak moc se Ti ne/líbila jednička. Celou trilogii napsal a natočil stejný tým (Cohen+Lustig), takže je to víceméně to samé, případně horší. Nejvtipnější na celé trilogii je imho fakt, že ve dvojce a trojce fest recyklují záběry z jedničky, takže Ti 3x ukážou (ten samý) origin hlavní postavy. Vsadím se, že kdyby tehdy natočili i čtyřku, tak tam tutéž sekvenci narvou zase:D.  
843681
Tak to je škoda, měls ho tam dát, protože je to v "úzkém kruhu fanoušků" podobná ikona jako Kevin Smith, ale obecně ho skoro nikdo nezná (kromě znalců, kteří se pohybují na MZ*;)*). Nějak záludně, jako jsem se to pokoušel napsat já*:)*. Tak třeba příště. Co se týká [spoiler]Maniac Copa, tak to záleží na tom, jak moc se Ti ne/líbila jednička. Celou trilogii napsal a natočil stejný tým (Cohen+Lustig), takže je to víceméně to samé, případně horší. Nejvtipnější na celé trilogii je imho fakt, že ve dvojce a trojce fest recyklují záběry z jedničky, takže Ti 3x ukážou (ten samý) origin hlavní postavy. Vsadím se, že kdyby tehdy natočili i čtyřku, tak tam tutéž sekvenci narvou zase*:D*.[/spoiler]  
843665
2 -1
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: Polux
A teraz pride pointa. Alan Smithee neexistuje. Je to pseudonym, ktorym sa podpisuju reziseri, ktorym sa zkurvil film :D ba dum tssss
843679
A teraz pride pointa. Alan Smithee neexistuje. Je to pseudonym, ktorym sa podpisuju reziseri, ktorym sa zkurvil film *:D* ba dum tssss
843633
11 0
reagují: Polux
reagovat

Hellraiser

Ten nový Hellraiser na Hulu... koukal jsem na trailer a přišlo mi to zajímavé. Je ten film pak podobný traileru nebo je to hlavně gore fest, který v traileru víceméně absentuje? Nebo k čemu to má blízko, původní Hellraisery jsem nikdy neviděl. Díky...
843677
Ten nový Hellraiser na Hulu... koukal jsem na trailer a přišlo mi to zajímavé. Je ten film pak podobný traileru nebo je to hlavně gore fest, který v traileru víceméně absentuje? Nebo k čemu to má blízko, původní Hellraisery jsem nikdy neviděl. Díky...
Hellraiser
3 0
reagují: dawko
reagovat
Zrovna som prisiel z London Film Festival, bol som na Whale a je to pecka. Fraser minimalne nominacia na Oscara, Sadie Sink perfektny casting. 
843669
Zrovna som prisiel z London Film Festival, bol som na Whale a je to pecka. Fraser minimalne nominacia na Oscara, Sadie Sink perfektny casting. 
5 -1
reagovat
reaguje na: Polux
Já jsem si na něj vzpomněl právě tejden zpět, když se tu řešil Hellraiser, protože dělal na čtvrtym dílu (s ohledem na různorodost kvalit série je zajímavý, že dělal jen na jednom dílu :D). Btw, Maniac Cop - vyplatí se kouknout ty další díly? Viděl jsem jen jedničku.


PS: v rámci filmovýho kvízu jsem ho i zvažoval jako jednu otázku - kámoš slavil 30 nedávno, vyrobila se deskovka, jednoduchej princip „figurky z bodu A do bodu B" a jakmile šlápneš na políčko filmovýho kotouče, bereš kartičku s otázkou. Ale tenhle veterán se tam nakonec nedostal. Zpočátku ty otázky vlastně byly hlavně kolem tvorby Kevina Smithe, protože je fanoušek a i ten celej design deskovky byl jak z Clerks 2 :D
843665
Já jsem si na něj vzpomněl [spoiler]právě tejden zpět, když se tu řešil Hellraiser, protože dělal na čtvrtym dílu (s ohledem na různorodost kvalit série je zajímavý, že dělal jen na jednom dílu *:D*). Btw, Maniac Cop - vyplatí se kouknout ty další díly? Viděl jsem jen jedničku. [/spoiler] PS: v rámci filmovýho kvízu jsem ho i zvažoval jako jednu otázku - kámoš slavil 30 nedávno, vyrobila se deskovka, jednoduchej princip „figurky z bodu A do bodu B" a jakmile šlápneš na políčko filmovýho kotouče, bereš kartičku s otázkou. Ale tenhle veterán se tam nakonec nedostal. Zpočátku ty otázky vlastně byly hlavně kolem tvorby Kevina Smithe, protože je fanoušek a i ten celej design deskovky byl jak z Clerks 2 *:D*
843661
3 0
reagují: Polux
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Bum, zásah, potopeno:). Dobrá práce, je to přesně on:+. Sjíždím poslední dobou po x letech znovu kultovní (hororové) pecky z 80s a 90s, až jsem takhle nedávno skončil u trilogie Maniac Cop a u úvodních titulků trojky s překvapením zjistil, že režisérem je starý dobrý A.S., což nemá v databázi ani imdb, ani čsfd (zato wiki jo:D). Ten první film, který má na kontě, je podle hodnocení slušná žánrovka a neviděl jsem ho, takže se k tomuhle režijnímu pardálovi budu muset ještě někdy v budoucnu vrátit:).  
843661
Bum, zásah, potopeno*:)*. Dobrá práce, je to přesně on*:+*. Sjíždím poslední dobou po x letech znovu kultovní [spoiler](hororové)[/spoiler] pecky z 80s a 90s, až jsem takhle nedávno skončil u [spoiler]trilogie Maniac Cop[/spoiler] a u úvodních titulků [spoiler]trojky[/spoiler] s překvapením zjistil, že režisérem je starý dobrý [spoiler]A.S.[/spoiler], což [spoiler]nemá v databázi ani imdb, ani čsfd (zato wiki jo*:D*)[/spoiler]. Ten první film, který má na kontě, je podle hodnocení slušná žánrovka a neviděl jsem ho, takže se k tomuhle režijnímu pardálovi budu muset ještě někdy v budoucnu vrátit*:)*.  
843649
3 -1
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Já neměl vůbec tušení, ale ten tvůj tip dává smysl. :D:+
843655
Já neměl vůbec tušení, ale ten tvůj tip dává smysl. *:D**:+*
843649
3 0
reagovat
reaguje na: Polux
Po pár mimo tipech mě napadlo, že by to mohl být Alan Smithee, protože se přeci jen objevuje u zásadně problematických filmů a veterán to už taky je :D. Ale to je samo o sobě až moc meta :D
843649
Po pár mimo tipech mě napadlo, že by to mohl být [spoiler]Alan Smithee[/spoiler], protože se přeci jen objevuje u zásadně problematických filmů a veterán to už taky je *:D*. Ale to je samo o sobě až moc meta *:D*
843633
5 0
reagují: Polux, Memphis
reagovat

Kde zpívají raci

Jelikož, jsem četl knihu, tak jsem věděl do čeho jdu. To, co v knize funguje výborně, ve filmu funguje, tak na půl, protože film musí příběh odvyprávět za nějaký čas, a nemůže zpomalit jako kniha. Díky tomu mi film přišel plochý, zkratkovitý a místy i fádní. Škoda. 5,5/10
843642
Jelikož, jsem četl knihu, tak jsem věděl do čeho jdu. To, co v knize funguje výborně, ve filmu funguje, tak na půl, protože film musí příběh odvyprávět za nějaký čas, a nemůže zpomalit jako kniha. Díky tomu mi film přišel plochý, zkratkovitý a místy i fádní. Škoda. [b]5,5/10[/b]
Kde zpívají raci
2 0
reagovat

Filmový kvíz

Nedávno jsem úplně náhodou viděl film od, v jistých kruzích kultovního a v jiných naopak zatracovaného, režiséra, aniž bych předem věděl, že zmíněný film natočil právě on. Nebyl to první film, který jsem od něj viděl (celkově asi třetí:)), ale naposledy jsem se s ním "potkal" tak 15 let zpátky. Je to režisérský veterán, který má na kontě nespočet filmů rozličných žánrů.

Dotazy pro znalce: Napadá někoho, kdo by to mohl být (případně který tip pomohl)? A doporučení na nějaký jeho konkrétní film?

Tip #1 (Veteran): Nedočkal se velkého uznání a v Hollywoodu není příliš oblíben, protože se zažilo spojení "tenhle režisér rovná se potíže".
Tip #2 (Very hard): Žádný z jeho filmů se nestal hitem a to vcelku po zásluze stran jejich nijak zvlášť velké kvality.
Tip #3 (Hard): Díky dlouhé kariéře ve filmovém průmyslu se zná s mnoha (někdy i dost slavnými) režiséry, scénáristy, producenty, herci, atd.
Tip #4 (Normal): Kariéru odstartoval na konci 60s a debutoval westernem, který se dočkal slušného přijetí od diváků i kritiky.  
Tip #5 (Easy): Natočil film s autobiografickými prvky dávno před tím, než se nám tady rozmohl nešvar termín "meta":D, který se ovšem stal obřím propadákem.
Tip #6 (Super easy, barely an inconvenience): Některá z výše uvedených tvrzení nejsou zcela pravdivá;).
843633
Nedávno jsem úplně náhodou viděl film od, v jistých kruzích kultovního a v jiných naopak zatracovaného, režiséra, aniž bych předem věděl, že zmíněný film natočil právě on. Nebyl to první film, který jsem od něj viděl (celkově asi třetí*:)*), ale naposledy jsem se s ním "potkal" tak 15 let zpátky. Je to režisérský veterán, který má na kontě nespočet filmů rozličných žánrů. Dotazy pro znalce: Napadá někoho, kdo by to mohl být (případně který tip pomohl)? A doporučení na nějaký jeho konkrétní film? Tip #1 (Veteran): [spoiler]Nedočkal se velkého uznání a v Hollywoodu není příliš oblíben, protože se zažilo spojení "tenhle režisér rovná se potíže".[/spoiler] Tip #2 (Very hard): [spoiler]Žádný z jeho filmů se nestal hitem a to vcelku po zásluze stran jejich nijak zvlášť velké kvality.[/spoiler] Tip #3 (Hard): [spoiler]Díky dlouhé kariéře ve filmovém průmyslu se zná s mnoha (někdy i dost slavnými) režiséry, scénáristy, producenty, herci, atd. [/spoiler]Tip #4 (Normal): [spoiler]Kariéru odstartoval na konci 60s a debutoval westernem, který se dočkal slušného přijetí od diváků i kritiky.[/spoiler]   Tip #5 (Easy): [spoiler]Natočil film s autobiografickými prvky dávno před tím, než se nám tady rozmohl [s]nešvar[/s] termín "meta"*:D*, který se ovšem stal obřím propadákem.[/spoiler] Tip #6 (Super easy, barely an inconvenience): [spoiler]Některá z výše uvedených tvrzení nejsou zcela pravdivá*;)*.[/spoiler]
Filmový kvíz
5 -1
reagují: pepo, Ash_Black
reagovat

Speak no evil

Celej film šílený napětí, nepříjemný pocit v břiše, kdy každou minutu čekáte něco strašně ošklivého a moc sem chtěl aby to na konci vyjebalo s divákem a oni prostě odjedou a bude to jen nepříjemná dofča ale to co přišlo je fakt nezvládnutý blábol co zazdil celej film
Vrahové sou teda profíci co maj na kontě cca stovku dětí/vražd/únosů ale film má potřebu nám ukázat jak se budoucí oběti svěřují přátelům kde jak a koho potkali a kam za nima jedou. Vrahouni posílají pohlednice se svoji fotkou, kde je i unesené dítě:D 
tady by i policie modrava měla do oběda hotovo

a to "odevzdání" tam jako někdo vystřihl 15 minut? Dejme tomu pokud by dcera zemřela hned v autě ale když žije a oni ví co ji čeká a jaké zacházení, proti kterému se oba aktivně již předtím postavili, bude muset snášet? Ten fim mě tady uplně ztratil a zbytek sem dodíval bez jediné emoce..  Proč scéna s radiem, nač scény s plyšákem co ukotvojí nějaký vzorec, nač celej film, když je můžou sejmout vlastně hned po příjezdu:D

Takže to ve finále fakt vyjeblo s divákem..ale jinak:D
Funny Games je fajn příklad jak tohle dělat lépe
843613
Celej film šílený napětí, nepříjemný pocit v břiše, kdy každou minutu čekáte něco strašně ošklivého a moc sem chtěl aby to na konci vyjebalo s divákem [spoiler]a oni prostě odjedou a bude to jen nepříjemná dofča[/spoiler] ale to co přišlo je fakt nezvládnutý blábol co zazdil celej film [spoiler]Vrahové sou teda profíci co maj na kontě cca stovku dětí/vražd/únosů ale film má potřebu nám ukázat jak se budoucí oběti svěřují přátelům kde jak a koho potkali a kam za nima jedou. Vrahouni posílají pohlednice se svoji fotkou, kde je i unesené dítě*:D*  tady by i policie modrava měla do oběda hotovo a to "odevzdání" tam jako někdo vystřihl 15 minut? Dejme tomu pokud by dcera zemřela hned v autě ale když žije a oni ví co ji čeká a jaké zacházení, proti kterému se oba aktivně již předtím postavili, bude muset snášet? Ten fim mě tady uplně ztratil a zbytek sem dodíval bez jediné emoce..  Proč scéna s radiem, nač scény s plyšákem co ukotvojí nějaký vzorec, nač celej film, když je můžou sejmout vlastně hned po příjezdu*:D*[/spoiler] Takže to ve finále fakt vyjeblo s divákem..ale jinak*:D* Funny Games je fajn příklad jak tohle dělat lépe
Speak no evil
4 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
Měřím jej subjektivně. Dle mého názoru má Disney teoreticky na to, aby byl Obi Wan či Boba Fett na úrovni Andoru. Totéž Marvelovské seriály. Totéž posledních pár filmů... Naopak mám ale pocit, že diváky mají jisté a hledají jak moc můžou srážet náklady, aby jim to ještě procházelo.
Shang Chi, Ethernals, Captain Marvel, Dr. Strange Multiverse, Black Widow, Thor Ragnarok... To prostě nejsou blockbustery roku, ale šeď.
843610
Měřím jej subjektivně. Dle mého názoru má Disney teoreticky na to, aby byl Obi Wan či Boba Fett na úrovni Andoru. Totéž Marvelovské seriály. Totéž posledních pár filmů... Naopak mám ale pocit, že diváky mají jisté a hledají jak moc můžou srážet náklady, aby jim to ještě procházelo. Shang Chi, Ethernals, Captain Marvel, Dr. Strange Multiverse, Black Widow, Thor Ragnarok... To prostě nejsou blockbustery roku, ale šeď.
843602
2 -3
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ještě, že nemusí kontrolovat přepisy...
843608
Ještě, že nemusí kontrolovat přepisy...
843606
2 -1
reagovat

Batman (2022)

Je to pořád pecka jako hrom. Stejně na tom nejvíc miluju Fraserovu kameru. Ten člověk je totální génius. 

Předpokládám, že Fraser si dost pečlivě hlídá přepisy svých kameramanských prací na domácí nosiče, protože sledovat jeho filmy na Blučku je taky skvělý zážitek. 
843606
Je to pořád pecka jako hrom. Stejně na tom nejvíc miluju Fraserovu kameru. Ten člověk je totální génius.  Předpokládám, že Fraser si dost pečlivě hlídá přepisy svých kameramanských prací na domácí nosiče, protože sledovat jeho filmy na Blučku je taky skvělý zážitek. 
Batman (2022)
8 -1
reagují: speta.jr
reagovat

10.10. Scream 5

Čtverku jsem si hodně užil a nebýt debilního druheho konce, tak měla velmi dobře našlápnuto. 
Ale tohle teda moc ne... Ono se to v tom "meta" vyloženě utopilo a jak se to snažilo povznést popáté žánr na chytrou úroveň, tak se všechny postavy chovaly jak úplní dementi. Dewey tady byl chvílemi na úrovni Doofiho ze Scary Movie.
Ne, nesedlo mi to a na šestku se netěším, i když možná v tomto názoru budu v menšině.
843604
Čtverku jsem si hodně užil a nebýt debilního druheho konce, tak měla velmi dobře našlápnuto.  Ale tohle teda moc ne... Ono se to v tom "meta" vyloženě utopilo a jak se to snažilo povznést popáté žánr na chytrou úroveň, tak se všechny postavy chovaly jak úplní dementi. Dewey tady byl chvílemi na úrovni Doofiho ze Scary Movie. Ne, nesedlo mi to a na šestku se netěším, i když možná v tomto názoru budu v menšině.
10.10. Scream 5
5 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se