A je to lepší, než už tak dobrý první díl.
Ale je to výzva.


|
reagovat
|
|
reagovat
|
(sám jsem čekal víc, takže si myslím, že ty 3M už sami sobě podhodnocují, čímž by správná čísla byla ještě blíž tobě 
)
.|
reagovat
|

. Nemáme tu taky jednoho takovýho myslitele?|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
shluky
|
reagovat
|

|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|