
Klasika. Nejdřív kvičí jak podebranej, pak mu dojdou argumenty a najednou si jenom dělá prdel 

|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|

|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
Jestli si myslíš, že mám tak krátkou paměť, abych zapomněl na ty desítky (!) debat s tebou v ostatních diskuzích, kde jsi předváděl tu největší mentální gymnastiku, aby sis obhájil nějaké svoje obskurní názory, tak fakt ne.|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
|
reagovat
|
mně naopak přijde, že na hru, která nikoho nezajímá a vás už vůbec ne, se tu dost snažíte vyvrátit, že je úspěšná. Že si z vás tady ale dělám prdel nepopírám, celkem mě to baví.|
reagovat
|




|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
earthworm
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagují:
dreamy
|
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|