Já je pár měsíců nazpátek odehrál všechny tři za sebou a nejen, že to jsou pořád skvělý hry (s tím, že jednička je samozřejmě místy frustrující), ale Max jako postava je opravdu skvěle napsaná, kór ve trojce, kde je i acting skvělej.
Jak se na remaky těším hodně, musím se přiznat, že ze mě natěšení malinko opadlo v momentě, kdy dabér James McCaffrey umřel a nikdo z nás hráčů nedostal update, jak to s hrama vypadá a jak bude produkce pokračovat. 😔
reaguje na:
(=LIFTY=)
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|




