Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4681 - 4700 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Já vím no ale nechtěl jsem úplně soudit podle traileru protože kolikrát je pak ten dabing v kině o level lepší. Škoda no tak třeba se pochlubí někdo kdo to zkusí celé, ale díky za info :+
924790
Já vím no ale nechtěl jsem úplně soudit podle traileru protože kolikrát je pak ten dabing v kině o level lepší. Škoda no tak třeba se pochlubí někdo kdo to zkusí celé, ale díky za info *:+*
924785
0 0
reagují: fabec, hroubek
reagovat
reaguje na: Memphis
Budu, ale ne sem, a proto na to musím večer za prachy. Jupí. :D
924789
Budu, ale ne sem, a proto na to musím večer za prachy. Jupí. *:D*
924786
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Miluju ten film.
924788
Miluju ten film.
924770
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Budeš psát recenzi? Mohl bys tomu dát, já nevím, třeba 60 %. :D

Mirka Spáčilová joke
924786
Budeš psát recenzi? Mohl bys tomu dát, já nevím, třeba 60 %. *:D* [spoiler]Mirka Spáčilová joke[/spoiler]
924785
1 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: pytlik
No hele, já si před dnešní novinářskou neuvědomil, že to dají s dabingem, a po 15 vteřinách jsem odešel, protože muzikál za mě ztrácí 90 % hodnoty v dabingu. Podle mě ty ukázky mluví samy za sebe link
924785
No hele, já si před dnešní novinářskou neuvědomil, že to dají s dabingem, a po 15 vteřinách jsem odešel, protože muzikál za mě ztrácí 90 % hodnoty v dabingu. Podle mě ty ukázky mluví samy za sebe https://www.youtube.com/watch?v=pxyNYn5o2M0
924780
4 0
reagují: Demonic8, pytlik, Memphis
reagovat

Wicked s dabingem

Půjde na to někdo s dabingem? Samo, že bych radši v originále ale časově mi to nevychází tak mě zajímá jestli to bude děs nebo ne? :)
924780
Půjde na to někdo s dabingem? Samo, že bych radši v originále ale časově mi to nevychází tak mě zajímá jestli to bude děs nebo ne? *:)*
Wicked s dabingem
0 0
reagují: do_Od
reagovat

Hunt for the Wilderpeople

Výzva
No teda, tohle mi sedlo jak prdel na hrnec. S klukem jsem neměl problém ani v Deadpoolovi, takže tady jsem "věděl, do čeho jdu". 
Za mě super oddychovka. Parádní atmoška. Nádherná krajina. Neselhávající Sam Neill. Naprosto suprovej soudtrack.
Není to nic světobornýho, nic objevnýho ale strašně dobře se na to koukalo.

Moc díky RingManovi!

8/10
924770
[b][i]Výzva[/i][/b] No teda, tohle mi sedlo jak prdel na hrnec. S klukem jsem neměl problém ani v Deadpoolovi, takže tady jsem "věděl, do čeho jdu".  Za mě super oddychovka. Parádní atmoška. Nádherná krajina. Neselhávající Sam Neill. Naprosto suprovej soudtrack. Není to nic světobornýho, nic objevnýho ale strašně dobře se na to koukalo. Moc díky [b][i]RingMan[/i][/b]ovi! 8/10
Hunt for the Wilderpeople
9 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Som zvedavy co bude dalej, pretoze v hre je podla vsetkeho zachrana v pekle alebo Gabby bude nakoniec ta, ktora bude ovladat mec  a ak som tomu spravne porozumel, tak Art by mal byt teraz smrtelny (?) a este doriesit celu tu vec ohladom otca.
924747
Som zvedavy co bude dalej, pretoze v hre je podla vsetkeho [spoiler]zachrana v pekle alebo Gabby bude nakoniec ta, ktora bude ovladat mec  [/spoiler]a ak som tomu spravne porozumel, tak [spoiler]Art by mal byt teraz smrtelny (?) [/spoiler]a este doriesit celu tu vec ohladom [spoiler]otca.[/spoiler]
924739
1 0
reagovat

Juror #2

Není to dokonalý, ale je to sakra dobrý. Natočit takhle svěží film ve věku, kdy vetšina lidí už ňákej ten pátek prdí do hlíny popř. sere do plen. Smekám rádiovku.
924740
Není to dokonalý, ale je to sakra dobrý. Natočit takhle svěží film ve věku, kdy vetšina lidí už ňákej ten pátek prdí do hlíny popř. sere do plen. Smekám rádiovku.
Juror #2
6 0
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Jo, s tím souhlas - je na tom vidět, že se posouvá coby tvůrce, proto mi trojka přišla nejfilmovější. Ta dvojka na mě působila jako kdyby se ti povedlo na koleni s vervou a dřinou za pár set tisíc prorazit, dostal jsi na další dílo větší možnosti a trochu ti z toho „přeplo“. A kostra takhle dlouhého filmu se rozpadla, byl to slepenec scén s nekonečným finále (letmo se mi to vybavilo, když jsou ve trojce střípky záběrů právě z finále dvojky). Proto ta trojka působí nejvíc jako film, což je i dobré znamení, že se takhle Leone zdokonaluje, uvážíme-li nespoilerově, kam se cca chce vydat v dalším díle.
924739
Jo, s tím souhlas - je na tom vidět, že se posouvá coby tvůrce, proto mi trojka přišla nejfilmovější. Ta dvojka na mě působila jako kdyby se ti povedlo na koleni s vervou a dřinou za pár set tisíc prorazit, dostal jsi na další dílo větší možnosti a trochu ti z toho „přeplo“. A kostra takhle dlouhého filmu se rozpadla, byl to slepenec scén s nekonečným finále (letmo se mi to vybavilo, když jsou ve trojce střípky záběrů právě z finále dvojky). Proto ta trojka působí nejvíc jako film, což je i dobré znamení, že se takhle Leone zdokonaluje, uvážíme-li nespoilerově, kam se cca chce vydat v dalším díle.
924729
1 0
reagují: HellblazerZabud
reagovat

Východní přísliby

Čekal jsem brutální gangsterku, kde bude Viggo "dasvidaniovat" všechny kolem, bude se tvářit tvrdě, a bude prostě takový Kmotr v ruštině. Ale dostal jsem přitom v zásadě komorní drama o sestřičce, která zkříží cestu Rusům, a mafiánovi, který si na jejím případu musí vydobýt ostruhy. Cronenberg se tu drží zkrátka jak s mordy, tak s akcí(dostaneme jen jednu bitku, která opravdu stojí za to) a tvoří spíš realistické prostředí, ve kterém dostáváme vlastně jen takovou výseč (nebo ochutnávku?) ruského molocha. Povedená záležitost, i když jsem od ní nedostal ani trochu toho, co jsem čekal...
924738
Čekal jsem brutální gangsterku, kde bude Viggo "dasvidaniovat" všechny kolem, bude se tvářit tvrdě, a bude prostě takový [i]Kmotr[/i] v ruštině. Ale dostal jsem přitom v zásadě komorní drama o sestřičce, která zkříží cestu Rusům, a mafiánovi, který si na jejím případu musí vydobýt ostruhy. Cronenberg se tu drží zkrátka jak s mordy, tak s akcí(dostaneme jen jednu bitku, která opravdu stojí za to) a tvoří spíš realistické prostředí, ve kterém dostáváme vlastně jen takovou výseč (nebo ochutnávku?) ruského molocha. Povedená záležitost, i když jsem od ní nedostal ani trochu toho, co jsem čekal...
Východní přísliby
5 0
reagovat
Zrovna v trojke mi prisli tie vrazdy dost kreativne a sice odseknute koncatiny sa opakovali ale aj tam bola vzdy snaha aspon o odseknutie inej casti tela a ak sa nemylim tak v kazdej scene bol pouzity iny nastroj na zabitie. Co je na slasher velmi vzacne.
Mna najviac ale potesil ten pribeh, ktory konecne zacina davat zmysel a nie je to len taka ta "snova" nic nehovoriaca nuda z dvojky. Dokonca by som povedal, ze trojke sa podarilo pozdvihut aj dvojku. Hlavne bolo ale poznat ako Leone rastie ako reziser a aj editor.
924729
Zrovna v trojke mi prisli tie vrazdy dost kreativne a sice odseknute koncatiny sa opakovali ale aj tam bola vzdy snaha aspon o odseknutie inej casti tela a ak sa nemylim tak v kazdej scene bol pouzity iny nastroj na zabitie. Co je na slasher velmi vzacne. Mna najviac ale potesil ten pribeh, ktory konecne zacina davat zmysel a nie je to len taka ta "snova" nic nehovoriaca nuda z dvojky. Dokonca by som povedal, ze trojke sa podarilo pozdvihut aj dvojku. Hlavne bolo ale poznat ako Leone rastie ako reziser a aj editor.
2 0
reagují: Ash_Black
reagovat

Klaunovy Vánoce

Taky asi budu v tom menším počtu, co když už, doporučil bych vám jedničku než dvojku, kde jsem pod tíhou pokusů o mytologii a spol. trpěl nad nápadem, aby měl slasher cca 138 minut. A tak jdu s obavou na díl třetí a kupodivu, neduhy z dvojky jsou pro mě víceméně pryč. Z trilogie je to díl nejlepší, nejvíc filmovější. Dám si stranou to, co mě na tom baví nejvíc, tj. zákulisní příběh o nadšeneckém projektu vydupaném ze země, který postupem dílů bobtná na své slávě. U dvojky si vzpomínám na jednu scénu a že to Lauren LaVera seklo. U trojky si víceméně zapamatuji asi vše, je to poměrně svižné a jakkoliv se ve dvojce kritizovaly místy dost slabé herecké výkony, tady se mi nikdy nestalo, že bych už klimbal, než zas přijde klaun a všechno pomlátí. To je podstatné - pořád je to „jen“ slasher s extra porcí násilí. Můžeme to brát jako zajímavost, poněvadž nic s takovým gore v kinech jen tak nebylo, v našich už vůbec ne. Ale zároveň to je pro Klauna trochu Achillova pata, protože po čase si všimnete, že má své určité rituály a postupy, které bude opakovat. Takže naporcujeme nebohou oběť hezky po částech, paže zvlášť, nohy zvlášť, až nakonec - při vzpomínce, jak si dítě hraje s modelínou, kdy něco z ní vytvoří a pak jí zas úplně rozšmelcuje - takhle rozšmelcujeme třeba obličej. A ono se to trochu omrzí, protože to přestane „překvapovat“. Čímž by byla škoda opomenout, že má ten film naprosto skvělé masky a gore efekty (klaun má k sobě parťačku, jejíž maska je v dobrém smyslu naprosto odporná, stejně jako prostředí, kde přebývají).

Řekl bych, že tu i funguje v rámci gradace věc, o které tu nedávno byla v diskusi řeč, tj. pokud je někdo mučen, tak podvědomě fandíte, aby se to otočilo. Akorát ten poměr nápadů jak po vzoru vánočního kapra nebohou oběť zabít vs. klasické kolečko „Odsekám vše od trupu a zakončím to plastelínou", ten je silně v nepoměru, až bych to spíš bral jako tvůrčí fetiš. Nicméně náznak, kam by se měla série vydat ve čtyřce beru, akorát bude otázkou, zda to Klaun Art ještě ustojí. Aktuálně si sedí na slasherovém trůnu, protože staří mazáci buď spí, nebo doufají, že už je nikdo nikdy neprobudí, a z nováčků se nikdo tak neuchytil, jako tady Art. Ale bral bych, pokud to mám přirovnat, kdyby se spíš podobal Elm Street, kdy je každý díl nějak jiný, než Pátkům, kde je občas problém s pamětí a díly se míchají mezi sebou. 3/5

PS: Ohledně názvu, myslím že to udělali takhle proto, že by na „Teriffiera 3“ lidi nešli vůbec, když tu 1, 2 nebyla. To se v rámci kina snad udělalo v posledních x letech jen s Insidious, že k nám šla až dvojka a s názvem si nijak nehráli. Ačkoliv jak kluci níž zmínili, šeptandě to tady zřejmě moc nepomůže, v sále nás sedělo cca 20.
924728
Taky asi budu v tom menším počtu, co když už, doporučil bych vám jedničku než dvojku, kde jsem pod tíhou pokusů o mytologii a spol. trpěl nad nápadem, aby měl slasher cca 138 minut. A tak jdu s obavou na díl třetí a kupodivu, neduhy z dvojky jsou pro mě víceméně pryč. Z trilogie je to díl nejlepší, nejvíc filmovější. Dám si stranou to, co mě na tom baví nejvíc, tj. zákulisní příběh o nadšeneckém projektu vydupaném ze země, který postupem dílů bobtná na své slávě. U dvojky si vzpomínám na jednu scénu a že to Lauren LaVera seklo. U trojky si víceméně zapamatuji asi vše, je to poměrně svižné a jakkoliv se ve dvojce kritizovaly místy dost slabé herecké výkony, tady se mi nikdy nestalo, že bych už klimbal, než zas přijde klaun a všechno pomlátí. To je podstatné - pořád je to „jen“ slasher s extra porcí násilí. Můžeme to brát jako zajímavost, poněvadž nic s takovým gore v kinech jen tak nebylo, v našich už vůbec ne. Ale zároveň to je pro Klauna trochu Achillova pata, protože po čase si všimnete, že má své určité rituály a postupy, které bude opakovat. Takže naporcujeme nebohou oběť hezky po částech, paže zvlášť, nohy zvlášť, až nakonec - při vzpomínce, jak si dítě hraje s modelínou, kdy něco z ní vytvoří a pak jí zas úplně rozšmelcuje - takhle rozšmelcujeme třeba obličej. A ono se to trochu omrzí, protože to přestane „překvapovat“. Čímž by byla škoda opomenout, že má ten film naprosto skvělé masky a gore efekty (klaun má k sobě parťačku, jejíž maska je v dobrém smyslu naprosto odporná, stejně jako prostředí, kde přebývají). Řekl bych, že tu i funguje v rámci gradace věc, o které tu nedávno byla v diskusi řeč, tj. pokud je někdo mučen, tak podvědomě fandíte, aby se to otočilo. Akorát ten poměr nápadů jak po vzoru vánočního kapra nebohou oběť zabít vs. klasické kolečko „Odsekám vše od trupu a zakončím to plastelínou", ten je silně v nepoměru, až bych to spíš bral jako tvůrčí fetiš. Nicméně náznak, kam by se měla série vydat ve čtyřce beru, akorát bude otázkou, zda to Klaun Art ještě ustojí. Aktuálně si sedí na slasherovém trůnu, protože staří mazáci buď spí, nebo doufají, že už je nikdo nikdy neprobudí, a z nováčků se nikdo tak neuchytil, jako tady Art. Ale bral bych, pokud to mám přirovnat, kdyby se spíš podobal Elm Street, kdy je každý díl nějak jiný, než Pátkům, kde je občas problém s pamětí a díly se míchají mezi sebou. 3/5 PS: Ohledně názvu, myslím že to udělali takhle proto, že by na „Teriffiera 3“ lidi nešli vůbec, když tu 1, 2 nebyla. To se v rámci kina snad udělalo v posledních x letech jen s Insidious, že k nám šla až dvojka a s názvem si nijak nehráli. Ačkoliv jak kluci níž zmínili, šeptandě to tady zřejmě moc nepomůže, v sále nás sedělo cca 20.
Klaunovy Vánoce
1 0
reagovat
reaguje na: Tyller
Peter Jackson v Braindead
924718
Peter Jackson v Braindead
924712
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
O kom je reč? 
924712
O kom je reč? 
924699
0 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: esmo
Jj myslim, že je to on, v Přizraky už je poznat mnohem lépe :D:+
924710
Jj myslim, že je to on, v Přizraky už je poznat mnohem lépe *:D**:+*
924707
0 0
reagovat
reaguje na: Gacy
To byl fakt on?? Sakra vůbec jsem ho nepoznal :D
924707
To byl fakt on?? Sakra vůbec jsem ho nepoznal *:D*
924704
0 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: esmo
Je to ten idiot v márnici ne? Jak mu přepumpuje maminku? :D
924704
Je to ten idiot v márnici ne? Jak mu přepumpuje maminku? *:D*
924699
0 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: esmo
Protože je tam pokud se nepletu oholeny:D
924702
Protože je tam pokud se nepletu oholeny*:D*
924699
0 0
reagovat

Braindead

Konečně jsem dohnal Jacksonovu prvotinu Braindead. 
Naprosto skvostný! Tolik různých nápadů zabití, povedeného humoru a sympatické ústřední dvojice! Tohle jsem fakt od mistra nečekal :D
Akorát jeho jsem tam nezaregistroval …
924699
Konečně jsem dohnal Jacksonovu prvotinu Braindead.  Naprosto skvostný! Tolik různých nápadů zabití, povedeného humoru a sympatické ústřední dvojice! Tohle jsem fakt od mistra nečekal *:D* Akorát jeho jsem tam nezaregistroval …
Braindead
6 0
reagují: Tyller, Gacy, (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2025.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se