Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8501 - 8520 Napsat příspěvek

Free Guy

Ideální odpočinkový sluníčkový film do téhle doby. Ani mi nevadilo, že Reynolds hraje pořád to samé dokola a z PC her jsem hrál naposled CoD 2 :D
821072
Ideální odpočinkový sluníčkový film do téhle doby. Ani mi nevadilo, že Reynolds hraje pořád to samé dokola a z PC her jsem hrál naposled CoD 2 *:D*
Free Guy
7 -3
reagovat

Noční zvířata

Hrozně se mi líbil, ale ten konec - OK, jsem asi retard, ale prostě nechápu.
821025
Hrozně se mi líbil, ale ten konec - OK, jsem asi retard, ale prostě nechápu.
Noční zvířata
1 -2
reagovat

Bullittův případ (1968)

Sice vynikající atmosféra a geniální automobilová honička, která právem patří mezi kanonické scény světové kinematografie, ale závěrečné vyznění vyšumělo do ztracena, což mi přišlo jako velká škoda. Asi už to nedokážu plně vnímat.
820970
Sice vynikající atmosféra a geniální automobilová honička, která právem patří mezi kanonické scény světové kinematografie, ale závěrečné vyznění vyšumělo do ztracena, což mi přišlo jako velká škoda. Asi už to nedokážu plně vnímat.
Bullittův případ (1968)
5 -5
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je to ještě cameo když si úplně ukradne čtvrtinu filmu? :D
820963
Je to ještě cameo když si úplně ukradne čtvrtinu filmu? *:D*
820939
5 0
reagovat
reaguje na: HAL
Já z toho byl nadšenej, kdyby mi někdo řekl, že je to film roku, nemám s tím problém. Bradley Cooper nejlepší cameo role za hoooodně dlouho. 
820939
Já z toho byl nadšenej, kdyby mi někdo řekl, že je to film roku, nemám s tím problém. Bradley Cooper nejlepší cameo role za hoooodně dlouho. 
820859
5 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: HAL
tiez som to vcera pozrel a cele podpisujem, akurat s celkovym hodnotenim idem o bod nizsie, lebo obcas to malo problem s tempom a udrzanim pozornosti 6/10
820870
tiez som to vcera pozrel a cele podpisujem, akurat s celkovym hodnotenim idem o bod nizsie, lebo obcas to malo problem s tempom a udrzanim pozornosti 6/10
820859
2 -1
reagovat

Licorice Pizza

Příjemně odpočinkový a hezky natočený film o ničem. PTA se opět vrací do dob svého dětství... a já po Inherent Vice opět dumám jak moc u toho vlastně chci být.

70s v Americe byly zjevně fajn, bylo permanentně léto, holky nenosily podprsenky, a příležitosti byly na každém rohu... ale asi to byla doba i dost povrchní, když nic co z ní Anderson ukazuje nedokáže a ani nechce tnout trochu víc do živého. Dokonce i když nakousne bolestivý život gayů v té ještě nepříliš woke době, tak i to jen jako z půlky komediální intermezzo na pár minut. Prý pro něj bylo velkou inspirací American Graffiti, a přiblížit se tomuto filmu se mu povedlo tedy na výbornou... jenže to není moc velká výhra, když i onen Lucasův poslední film před Star Wars mě docela nudil.

PTA film ušil na míru zpěvačce pro kterou roky točí videoklipy a synovi svého dvorního herce Philip Seymoura Hoffmana, vedle nich dal skvělé role Bradley Cooperovi a Seanu Pennovi, a je to od něj hrozně sympatické... no ale stejně doufám že příště nebude jen hladit, ale zase natočí něco co bude nekompromisně rvát koule jako Phantom Thread a Až na krev. 7/10 
820859
Příjemně odpočinkový a hezky natočený film o ničem. PTA se opět vrací do dob svého dětství... a já po Inherent Vice opět dumám jak moc u toho vlastně chci být. 70s v Americe byly zjevně fajn, bylo permanentně léto, holky nenosily podprsenky, a příležitosti byly na každém rohu... ale asi to byla doba i dost povrchní, když nic co z ní Anderson ukazuje nedokáže a ani nechce tnout trochu víc do živého. Dokonce i když nakousne bolestivý život gayů v té ještě nepříliš woke době, tak i to jen jako z půlky komediální intermezzo na pár minut. Prý pro něj bylo velkou inspirací American Graffiti, a přiblížit se tomuto filmu se mu povedlo tedy na výbornou... jenže to není moc velká výhra, když i onen Lucasův poslední film před Star Wars mě docela nudil. PTA film ušil na míru zpěvačce pro kterou roky točí videoklipy a synovi svého dvorního herce Philip Seymoura Hoffmana, vedle nich dal skvělé role Bradley Cooperovi a Seanu Pennovi, a je to od něj hrozně sympatické... no ale stejně doufám že příště nebude jen hladit, ale zase natočí něco co bude nekompromisně rvát koule jako Phantom Thread a Až na krev. 7/10 
Licorice Pizza
6 -2
reagují: AndyKaufman, studo
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Ja som videl dokonca aj tie japonské animované, čo sú na Netflixe. Všetky. :D
820838
Ja som videl dokonca aj tie japonské animované, čo sú na Netflixe. Všetky. *:D*
820715
2 0
reagovat
Já že je to zase nějaká Guidova recenze...
820776
Já že je to zase nějaká Guidova recenze...
3 -1
reagovat
Ve třetím díle je Johnny Cage. To musí být zákonitě dobré.
820733
Ve třetím díle je Johnny Cage. To musí být zákonitě dobré.
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Zrovna od tý povedený trojky jsem jim vždycky skočil na to, čím lákali na další díl. Třeba tenhle poslední záběr mi dával naději, že možná to bude příště blbý, ale zábavný. No a pak mě zas napálili, dokud ta série neskončila úplně.
820725
Zrovna od tý povedený trojky jsem jim vždycky skočil na to, čím lákali na další díl. Třeba tenhle [url=https://youtu.be/Jk9ukbeGems?t=222]poslední záběr[/url] mi dával naději, že možná to bude příště blbý, ale zábavný. No a pak mě zas napálili, dokud ta série neskončila úplně.
820718
3 -1
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Já viděl relativně ok jedničku a trojku. Právě trojka mi přišla překvapivě hodně fajn. Ale pak sem četl reakce na další díly a řekl si, že neexistuje důvod na ně koukat. Předpokládám, že tebe donutila profese, ne masochismus :D
820718
Já viděl relativně ok jedničku a trojku. Právě trojka mi přišla překvapivě hodně fajn. Ale pak sem četl reakce na další díly a řekl si, že neexistuje důvod na ně koukat. Předpokládám, že tebe donutila profese, ne masochismus :D
820715
4 -1
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Rimsy chodí na český srágory a má vlastní hashtag a lidi ho plácají po ramenech. A já dávám všechny ty Resident Evily a trpím tiše ve stínu jeho slávy... :)
820715
Rimsy chodí na český srágory a má vlastní hashtag a lidi ho plácají po ramenech. A já dávám všechny ty Resident Evily a trpím tiše ve stínu jeho slávy... :)
820714
23 0
reagují: duro, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
To jsem nevedel, omlouvam se za svoje omezene znalosti dulezite fransizy
820714
To jsem nevedel, omlouvam se za svoje omezene znalosti dulezite fransizy
820712
2 -1
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Sorry, v Rusku už se jeden díl odehrává. Ale zase ten úplně nejblbější :)
820712
Sorry, v Rusku už se jeden díl odehrává. Ale zase ten úplně nejblbější :)
820702
4 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
Napadl mě možný sequel Resident Evil, který by se mohl odehrávat v Rusku.
Jasný je název - President Devil.
820702
Napadl mě možný sequel Resident Evil, který by se mohl odehrávat v Rusku. Jasný je název - President Devil.
8 -2
reagují: Mr. Hlad
reagovat

Batman

Když jdeš na novýho Batmana a v kině ti hranou OST z TDK . To chceš 8):+
WP cinema city
820685
Když jdeš na novýho Batmana a v kině ti hranou OST z TDK . To chceš *8)**:+* WP cinema city
Batman
4 -1
reagovat
je trapny jak polovina iranskych filmu je o trestu smrti. nastesti tam sou i taci kteri toci o zajimavejsich vecech. jeden pouziva sebevrazdu jako vysvobozeni z tohodle bezcennyho sveta a druhej zas natoci film o cloveku terymu bys ten trest smrti pral. ma tu drzost nazyvat se hrdinou prestoze je to bezpaterni ubozak kterej se nestiti niceho. konec kde ten libtardskej narcis de sepisovat mein kampf je trochu overkill ale tenhle reziser ma rad absurditu tak co :))
820666
je trapny jak polovina iranskych filmu je o trestu smrti. nastesti tam sou i taci kteri toci o zajimavejsich vecech. jeden pouziva sebevrazdu jako vysvobozeni z tohodle bezcennyho sveta a druhej zas natoci film o cloveku terymu bys ten trest smrti pral. ma tu drzost nazyvat se hrdinou prestoze je to bezpaterni ubozak kterej se nestiti niceho. konec kde ten libtardskej narcis de sepisovat mein kampf je trochu overkill ale tenhle reziser ma rad absurditu tak co *:))*
3 -1
reagovat
reaguje na: duro
Nedávno jsem si zopakoval i předchozí díly a takhle zpětně mi „Scary movie“ vlastně „zničilo“ brát to vážně - při různých scénách se mi vybavovaly i ty, kterými to ve SM zparodovali. A pak, k pátému dílu, mám asi problém s vyobrazením filmových fanoušků ve filmech. Já to těm lidem prostě nevěřim :D A takový to „uvědomujeme si, že jsme postavy z filmu, případně uděláme něco, co okomentujeme, že je jako ve filmu“ - to mi přišlo úmorný už od dvojky („Temná legenda 2“ není dokonalá, ale s tím hororem na filmové škole, kde se zároveň točí studentské horory apod. pracuje líp, než „Vřískot 2“).

Po tom Scream maratonu za poslední měsíc mi přijde, že Dewey ve „Scary Movie“ je schopnější, než Dewey v originále. Ten se celou dobu tváří jako by byl ze „Scary Movie“ :D

A co se týče tady rozuzlení - asi mě už štve, jak si všechny tyhle „nové verze“ musí více či méně vypomáhat/parazitovat nad originálem, napříč žánry. Tady je tedy „ten samej dům jako v jedničce, super, i kuchyn쐓. Jack Quaid je fajn v „Bandě“, ale tady to přepnutí z přítele na vraha ... to bylo spíš úsměvný. Možná kdyby pětka rovnou byla o dceři Billyho, který se zjevuje táta a ona jede do Woodsboro vraždit, bylo by to lepší. Takže to jediný mě překvapilo - zjevující se Billy a fakt, že má Mikey Madison asi ve smlouvě, že její postavy musí skončit stejně. Po „Tenkrát v Hollywoodu" to je druhej uhlík v řadě. 
820597
Nedávno jsem si zopakoval i předchozí díly a takhle zpětně mi „Scary movie“ vlastně „zničilo“ brát to vážně - při různých scénách se mi vybavovaly i ty, kterými to ve SM zparodovali. A pak, k pátému dílu, mám asi problém s vyobrazením filmových fanoušků ve filmech. Já to těm lidem prostě nevěřim *:D* A takový to „uvědomujeme si, že jsme postavy z filmu, případně uděláme něco, co okomentujeme, že je jako ve filmu“ - to mi přišlo úmorný už od dvojky („Temná legenda 2“ není dokonalá, ale s tím hororem na filmové škole, kde se zároveň točí studentské horory apod. pracuje líp, než „Vřískot 2“). Po tom Scream maratonu za poslední měsíc mi přijde, že Dewey ve „Scary Movie“ je schopnější, než Dewey v originále. Ten se celou dobu tváří jako by byl ze „Scary Movie“ *:D* A co se týče tady rozuzlení - [spoiler]asi mě už štve, jak si všechny tyhle „nové verze“ musí více či méně vypomáhat/parazitovat nad originálem, napříč žánry. Tady je tedy „ten samej dům jako v jedničce, super, i kuchyn쐓. Jack Quaid je fajn v „Bandě“, ale tady to přepnutí z přítele na vraha ... to bylo spíš úsměvný. Možná kdyby pětka rovnou byla o dceři Billyho, který se zjevuje táta a ona jede do Woodsboro vraždit, bylo by to lepší. Takže to jediný mě překvapilo - zjevující se Billy a fakt, že má Mikey Madison asi ve smlouvě, že její postavy musí skončit stejně. Po „Tenkrát v Hollywoodu" to je druhej uhlík v řadě. [/spoiler]
820200
2 -1
reagovat

Last Night in Soho

Krásná hudba, nádherný vizuál, půvabná McKenzie, úžasná Anna Taylor-Joy, ale... Cele to bylo tak nějak na ho.no a mělo to být tak o půl hodiny kratší.
Přirovnání k Purpurovemu vrchu je přesné.
820269
Krásná hudba, nádherný vizuál, půvabná McKenzie, úžasná Anna Taylor-Joy, ale... Cele to bylo tak nějak na ho.no a mělo to být tak o půl hodiny kratší. Přirovnání k Purpurovemu vrchu je přesné.
Last Night in Soho
8 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se