Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8481 - 8500 Napsat příspěvek

Batman - 3/5

Stalo se Vám někdy, že s předpoklady jdete do kina na něco, co si budete užívat a v průběhu filmu, bohužel, Vás to prostě mine? Určitě jo, stejně jako známe ty momentky, kdy skončí film a klidně byste oběhli pokladnu pro další lupen a šli zas.

Z toho, co jsem postřehl - některé věci, co se velmi často vyzdvihují (úvod, honička) mě minuli a ty, co vadí jako např. obsazení Falconeho nerušili. Rušilo něco jiného, ale postupně. Jako hlavní plus - už nikdy bych nedokázal dokoukat Snyderovi filmy. Respektuju, že to někoho baví, já trpěl a o jeho temný vážný vizi si myslím své. Tady to pro mě funguje, Gotham „smrdí“ z plátna a člověk by tudy nechtěl ani projíždět. Takže moc rád se jako divák do tohodle Gothamu podívám, budou-li další filmy. A  jsem zvědav na Tučňákovu minisérii - Colin je i na tom pidi prostoru výbornej. Soundtrack se zaryl do hlavy a Fraser tou kamerou doslova maluje. A teď k tomu proti ...

Zásadní problém - a opakuju si ho v těhle spiskách celkem často - mám se stopáží. Zas jak nerudnej dědek, melu cosi o tom, že ať maj filmy  klidně hodiny čtyři, když si tu délku jakoby „obhájí“. Kdyby se tady vyřezala hodina, film „nevykrvácí“. Navíc je tu problém, že pokud bych to třeba fakt přirovnal k Fincherovi, k atmosféře „Sedm“, tak Batman nemá prostě tu svou „krabici na konci“, to „něco“. Obecně je to jako absolvovat tu cestu s ním, po konci si jít lehnout. Ne z depky, ale to vyprávění je docela úmorný. Jo, asi 2x jsem měl čas říct si, kdy už bude konec. Místy mi to přišlo jako Riddlerova skládanka, poskládáná z různorodých kousíčků, nějak slepená dohromady. Když jsme u Riddlera - vadil mi ten kostým, respektive škoda Paula schovávat do takovýho kostýmu, protože tu jeho scénu v Arkhamu považuju za jednu nej z filmu. A závěrem, protože už takhle melu dlouho - sere mě DCčko, že se fakt nemohli domluvit zrovna tady, když měli ještě ideály mít jako Marvel filmový univerzum. Protože do tohodle Gothamu by krásně zapadl a mohl tam pobíhat Phoenix jako Joker. Na Barryho budu zvědavej, ale sere mě prostě ten jejich způsob plánování, že tu během pár let jsou nejen klauni rovnou tři, se seriálem čtyři.
821317
Stalo se Vám někdy, že s předpoklady jdete do kina na něco, co si budete užívat a v průběhu filmu, bohužel, Vás to prostě mine? Určitě jo, stejně jako známe ty momentky, kdy skončí film a klidně byste oběhli pokladnu pro další lupen a šli zas. Z toho, co jsem postřehl - některé věci, co se velmi často vyzdvihují [spoiler](úvod, honička)[/spoiler] mě minuli a ty, co vadí jako např. [spoiler]obsazení Falconeho[/spoiler] nerušili. Rušilo něco jiného, ale postupně. Jako hlavní plus - už nikdy bych nedokázal dokoukat Snyderovi filmy. Respektuju, že to někoho baví, já trpěl a o jeho temný vážný vizi si myslím své. Tady to pro mě funguje, Gotham „smrdí“ z plátna a člověk by tudy nechtěl ani projíždět. Takže moc rád se jako divák do tohodle Gothamu podívám, budou-li další filmy. A  jsem zvědav na Tučňákovu minisérii - Colin je i na tom pidi prostoru výbornej. Soundtrack se zaryl do hlavy a Fraser tou kamerou doslova maluje. A teď k tomu proti ... Zásadní problém - a opakuju si ho v těhle spiskách celkem často - mám se stopáží. Zas jak nerudnej dědek, melu cosi o tom, že ať maj filmy  klidně hodiny čtyři, když si tu délku jakoby „obhájí“. Kdyby se tady vyřezala hodina, film „nevykrvácí“. Navíc je tu problém, že pokud bych to třeba fakt přirovnal k Fincherovi, k atmosféře „Sedm“, tak Batman nemá prostě [spoiler]tu svou „krabici na konci“, to „něco“. Obecně je to jako absolvovat tu cestu s ním, po konci si jít lehnout. Ne z depky, ale to vyprávění je docela úmorný. Jo, asi 2x jsem měl čas říct si, kdy už bude konec. Místy mi to přišlo jako Riddlerova skládanka, poskládáná z různorodých kousíčků, nějak slepená dohromady. Když jsme u Riddlera - vadil mi ten kostým, respektive škoda Paula schovávat do takovýho kostýmu, protože tu jeho scénu v Arkhamu považuju za jednu nej z filmu. A závěrem, protože už takhle melu dlouho - sere mě DCčko, že se fakt nemohli domluvit zrovna tady, když měli ještě ideály mít jako Marvel filmový univerzum. Protože do tohodle Gothamu by krásně zapadl a mohl tam pobíhat Phoenix jako Joker. Na Barryho budu zvědavej, ale sere mě prostě ten jejich způsob plánování, že tu během pár let jsou nejen klauni rovnou tři, se seriálem čtyři. [/spoiler]
Batman - 3/5
1 -3
reagují: Milosh
reagovat

Kulový blesk (1978)

To je genialita. Fascinuje mě, že tohle ještě nemá hollywoodský remake. :D
821305
To je genialita. Fascinuje mě, že tohle ještě nemá hollywoodský remake. *:D*
Kulový blesk (1978)
8 0
reagovat

Fresh vs Scream

Moje dojmy z tychto nedavno pozretych filmov. Scream je zabavnejsi, silna miera nostalgie samozrejme funguje a je sviznejsi. Fresh bolo, hm, v pohode. Skratit to o dobru pol hodinku a mozno aj viac a je to omnoho lepsie, niekde sa to az zbytocne vlieklo. A ked si porovnam, ze oba filmy maju podobnu stopaz, tak Scream ubehol ovela rychlejsie a ani raz som sa nepozrel na hodiny, ze kolko to este bude trvat, pricom pri Fresh sa mi to stalo parkrat. Na druhu stranu Stan je tu bozsky a Daisy k nakusnutiu, takze sa mu ani velmi nedivim:D ale zase aj Scream ma Jennu a Melissu, na ktorych zrakom clovek vskutku rad spocinie. U mna to v porovnani vyhrava Scream, ale sceny z Fresh so Stanom by som si pozrel kedykolvek. Je tam super.
821297
Moje dojmy z tychto nedavno pozretych filmov. Scream je zabavnejsi, silna miera nostalgie samozrejme funguje a je sviznejsi. Fresh bolo, hm, v pohode. Skratit to o dobru pol hodinku a mozno aj viac a je to omnoho lepsie, niekde sa to az zbytocne vlieklo. A ked si porovnam, ze oba filmy maju podobnu stopaz, tak Scream ubehol ovela rychlejsie a ani raz som sa nepozrel na hodiny, ze kolko to este bude trvat, pricom pri Fresh sa mi to stalo parkrat. Na druhu stranu Stan je tu bozsky a Daisy k nakusnutiu, takze sa mu ani velmi nedivim*:D* ale zase aj Scream ma Jennu a Melissu, na ktorych zrakom clovek vskutku rad spocinie. U mna to v porovnani vyhrava Scream, ale sceny z Fresh so Stanom by som si pozrel kedykolvek. Je tam super.
Fresh vs Scream
1 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Já na letošním Otrlci doma na Žižkově a byl to nejméně otrlý film z celé přehlídky a dost možná i nejhorší. Trailer láká na něco úplně jiného, místo toho příslibu divák dostane pomalou rodinnou a značně amatérsky zpracovanou konverzačku o vaginálním mysticismu se zdánlivě originálním čarodějnickým pojetím a s myšlenkovými motivy, které už dávno viděl důsledněji zpracované mnohem lépe v jiných dílech i s následným tíživým dopadem. Za mě to za to nestojí, nicméně nevylučuji, že někdo tím bude zaujat. 
821160
Já na letošním Otrlci doma na Žižkově a byl to nejméně otrlý film z celé přehlídky a dost možná i nejhorší. Trailer láká na něco úplně jiného, místo toho příslibu divák dostane pomalou rodinnou a značně amatérsky zpracovanou konverzačku o vaginálním mysticismu se zdánlivě originálním čarodějnickým pojetím a s myšlenkovými motivy, které už dávno viděl důsledněji zpracované mnohem lépe v jiných dílech i s následným tíživým dopadem. Za mě to za to nestojí, nicméně nevylučuji, že někdo tím bude zaujat. 
821074
2 -1
reagovat

SteKi, Ted

awwww .. you bois i wuw you :+:D
821155
awwww .. you bois i wuw you *:+**:D*
SteKi, Ted
1 -1
reagovat
reaguje na: zahron
Tak tak. A nech si myslí kto chce čo chce ,ja som si to dal do MZ top trojky :)
821148
Tak tak. A nech si myslí kto chce čo chce ,ja som si to dal do MZ top trojky *:)*
821143
2 -1
reagovat
reaguje na: zahron
:+
821144
*:+*
821143
3 -1
reagovat

CODA

WOW ... doufám že vyhrajou oscara. Velice mne mrzí že Emilia Jones nebyla nominovaná na herečku v hlavní roli ... vlastně ne - nemrzí --- jsem nasranej že nedostala nominaci :(:(
821143
WOW ... doufám že vyhrajou oscara. Velice mne mrzí že Emilia Jones nebyla nominovaná na herečku v hlavní roli ... vlastně ne - nemrzí --- jsem nasranej že nedostala nominaci *:(**:(*
CODA
7 -1
reagují: SteKi, TedGeorge
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ještě pořád dávaj. Takový starý italský film o vykradačích hrobů. 
821133
Ještě pořád dávaj. Takový starý italský film o vykradačích hrobů. 
821130
14 -1
reagovat
reaguje na: peterel
Co tam dávali?
821130
Co tam dávali?
821112
1 0
reagují: HAL
reagovat
Už jsem běžel k TV že dávají Barryho Lyndona
821125
Už jsem běžel k TV že dávají Barryho Lyndona
7 -1
reagovat
reaguje na: pepo
V mém osobním žebříčku nej filmů to tak rozhodně je 8)
821123
V mém osobním žebříčku nej filmů to tak rozhodně je *8)*
821120
1 -2
reagovat
reaguje na: peterel
Najlepsi8)
821120
Najlepsi*8)*
821112
3 -3
reagují: peterel
reagovat
Dneska v 20:05 na ČT2 jeden z nejlepších filmů všech dob.
821112
Dneska v 20:05 na ČT2 jeden z nejlepších filmů všech dob.
6 -1
reagují: RainMakeR, pepo
reagovat

Fresh

Príjemné prekvápko, ktorým som si spríjemnil večer. Sebastian Stan si toho magora strihol skvelo, Daisy Edgar-Jones (pripomína len mne Anne Hathaway?:D) si ma získala hneď a „žral“ som ju tu. Mix hororu a kómedie je namiešaný dosť dobre a k tomu fajnovo zvolená hudba, síce chvíľku trvá kým sa to rozbehne, no nevidím v tom nejaký veľký problém. 7,5/10
821085
Príjemné prekvápko, ktorým som si spríjemnil večer. Sebastian Stan si toho magora strihol skvelo, Daisy Edgar-Jones (pripomína len mne Anne Hathaway?*:D*) si ma získala hneď a „žral“ som ju tu. Mix hororu a kómedie je namiešaný dosť dobre a k tomu fajnovo zvolená hudba, síce chvíľku trvá kým sa to rozbehne, no nevidím v tom nejaký veľký problém. [b]7,5/10[/b]
Fresh
4 -1
reagovat

Po stopách krve

V rámci dohánění restů mě bavil i „Strach“, ale tohle posouvá případy majora Kalaše ještě vejš. Mám rád, když chtě nechtě v hlavě tipujete, kdo za to může a když ten film podobné myšlenky tolikrát zavede do slepé uličky. Zabejčenost majora a všímání si každičkého detailu je pak fakt radost sledovat :+
821082
V rámci dohánění restů mě bavil i „Strach“, ale tohle posouvá případy majora Kalaše ještě vejš. Mám rád, když chtě nechtě v hlavě tipujete, kdo za to může a když ten film podobné myšlenky tolikrát zavede do slepé uličky. Zabejčenost majora a všímání si každičkého detailu je pak fakt radost sledovat *:+*
Po stopách krve
3 0
reagovat

Vřískot 2022

Asi jsem si před pátým dílem měl pustit všechny předešlé. :D Dost jsem se bavil. Je to svižně a zábavně natočené, nešetří se brutalitou a nechybí tomu rozbor popkulturních filmů. Tvůrci moc dobře pochopili, co točí a zvládají tomu skládat poctu a přitom se pokusit i o něco svého. Pěkný zářez do série. 7,5/10
821080
Asi jsem si před pátým dílem měl pustit všechny předešlé. *:D* Dost jsem se bavil. Je to svižně a zábavně natočené, nešetří se brutalitou a nechybí tomu rozbor popkulturních filmů. Tvůrci moc dobře pochopili, co točí a zvládají tomu skládat poctu a přitom se pokusit i o něco svého. Pěkný zářez do série. [b]7,5/10[/b]
Vřískot 2022
4 -1
reagovat

Blacklight 2022

Uf, ty vole. 4/10
821078
Uf, ty vole. 4/10
Blacklight 2022
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Vypadá to na utahanou Rimsyovku... Asi si radši pustím Fresh.
821076
Vypadá to na utahanou Rimsyovku... Asi si radši pustím Fresh.
821074
2 0
reagovat
Viděl tohle někdo?? trailer na film Hellbender
821074
Viděl tohle někdo?? [url=https://www.youtube.com/results?search_query=hellbender+trailer+2021]trailer na film Hellbender[/url]
2 0
reagují: CAPS_LOCK, (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se