Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8421 - 8440 Napsat příspěvek
Počítá se i Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000? 
818810
Počítá se i Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000?[i] [/i]
2 0
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: Muf
Tajemné zlo (The Hidden) z roku 1987
818809
Tajemné zlo (The Hidden) z roku 1987
818804
4 0
reagovat
Outland s Connerym, hlavne prvni pulka je paradni
818808
Outland s Connerym, hlavne prvni pulka je paradni
4 0
reagovat

Brion James

link

Jeho filmografie nabízí mnoho scifi GP filmů :D:D:D
818807
https://www.csfd.cz/tvurce/4909-brion-james/prehled/ Jeho filmografie nabízí mnoho scifi GP filmů *:D**:D**:D*
Brion James
2 0
reagovat
Vesmírní trakeři je GP jak Brno 8):D:+
Série Kyborg (Cyborg)

Sluneční hrozba (Solar Crisis)
818806
Vesmírní trakeři je GP jak Brno *8)**:D**:+* Série Kyborg (Cyborg) Sluneční hrozba (Solar Crisis)
3 0
reagovat
reaguje na: Muf
Deep star six
Relic
Leviathan
Ale co do zábavy se na Chobotnici (spoileroidni cesky nazev byl fakt na facku) chyta maximálně Útok z hlubin a ten si všichni pamatujeme.
Z těch známějších je boží Sliz z 80. let
818805
[url=https://www.csfd.cz/film/19515-hlubinna-hvezda-sest/prehled/]Deep star six [/url][url=https://www.csfd.cz/film/4634-relic/prehled/]Relic [/url][url=https://www.csfd.cz/film/1725-leviathan/prehled/]Leviathan [/url]Ale co do zábavy se na Chobotnici (spoileroidni cesky nazev byl fakt na facku) chyta maximálně Útok z hlubin a ten si všichni pamatujeme. Z těch známějších je boží [url=https://www.csfd.cz/film/7930-sliz/prehled/]Sliz[/url] z 80. let
818804
4 0
reagují: Muf
reagovat
Nějakej typ na postarší polozapomenutá guilty pleasure sci-fi béčka? Za mě Chobotnice (1998) | ČSFD.cz (csfd.cz) Screamers - Hlasy z podzemí (1995) | Recenze - Uživatelské | ČSFD.cz (csfd.cz)
818804
Nějakej typ na postarší polozapomenutá guilty pleasure sci-fi béčka? Za mě [url=https://www.csfd.cz/film/8581-chobotnice/prehled/]Chobotnice (1998) | ČSFD.cz (csfd.cz)[/url] [url=https://www.csfd.cz/film/21823-screamers-hlasy-z-podzemi/recenze/]Screamers - Hlasy z podzemí (1995) | Recenze - Uživatelské | ČSFD.cz (csfd.cz)[/url]
4 0
reagují: HAL, Mr. Hlad, (=LIFTY=)
reagovat

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Víc než mile překvapen. Řekl bych, že mám určitou slabost pro typ filmů, který zahrnuje partu kámošů, z nichž každý má svou specifickou osobnost, svůj vlastní nalajnovaný život, přesto dohromady tvoří skvělou strukturu obyčejných lidí, jako jsme my všichni a s dobrou dávkou humoru a cynismu herci mezi sebou vytvářejí skvělou chemii, která je lidská a uvěřitelná.

Hartl si to všechno ošéfoval víc než dobře, až mě zarazilo kolik známých hereckých ksichtů si sem dokázal narvat. Jde vidět, že jako spisovatel má cit pro vyprávění, což zde bylo podáno víc než příjemně, bez žádných křečí ani vaty.

Tak já se snad pustím i do těch jeho knížek teď.
818745
Víc než mile překvapen. Řekl bych, že mám určitou slabost pro typ filmů, který zahrnuje partu kámošů, z nichž každý má svou specifickou osobnost, svůj vlastní nalajnovaný život, přesto dohromady tvoří skvělou strukturu obyčejných lidí, jako jsme my všichni a s dobrou dávkou humoru a cynismu herci mezi sebou vytvářejí skvělou chemii, která je lidská a uvěřitelná. Hartl si to všechno ošéfoval víc než dobře, až mě zarazilo kolik známých hereckých ksichtů si sem dokázal narvat. Jde vidět, že jako spisovatel má cit pro vyprávění, což zde bylo podáno víc než příjemně, bez žádných křečí ani vaty. Tak já se snad pustím i do těch jeho knížek teď.
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
4 -3
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Vím, že bych si za to měl sám nafackovat, ale... ale jo, napíšu to: funguje to dokonce i na displayi telefonu!
818734
Vím, že bych si za to měl sám nafackovat, ale... ale jo, napíšu to: funguje to dokonce i na displayi telefonu!
818731
7 -4
reagovat

Duna

Určitě to nenapíšu tak poeticky jako Disk, ale Duna je pro mě loňský film roku a jsem moc ráda, že Denis dostal šanci svoji vizi dovyprávět. V IMAXu to byl velkolepý zážitek, nicméně i v televizi to na mě funguje. :+
818731
Určitě to nenapíšu tak poeticky jako Disk, ale Duna je pro mě loňský film roku a jsem moc ráda, že Denis dostal šanci svoji vizi dovyprávět. V IMAXu to byl velkolepý zážitek, nicméně i v televizi to na mě funguje. *:+*
Duna
15 -3
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: kyller
Už aby to bylo. Black Adam s Dwaynem byl oznámenej v roce 2014. :D
818719
Už aby to bylo. Black Adam s Dwaynem byl oznámenej v roce 2014. *:D*
818714
1 -1
reagovat
reaguje na: kyller
Doctor Fate vypada cool a navíc ho hraje Brosnan:+
818716
Doctor Fate vypada cool a navíc ho hraje Brosnan*:+*
818714
4 -1
reagovat

The World Needs Heroes | DC 2022

818714
https://www.youtube.com/watch?v=jppK_dp7YXY
The World Needs Heroes | DC 2022
2 -1
reagují: Fanous21, (=LIFTY=)
reagovat

muzikálové okénko

Tick Tick... Boredom
Na tak silné téma překvapivě plytký film - hrdinové se prý topí ve sračkách, ale v tomhle rozjuchaně hravém podání jsem nikdy neměl pocit že opravdu o něco jde, a žádná z postav mě nezajímala. Hrozně neživý film. I když se Garfield opravdu snaží a roste z něj docela zajímavý herec, a i když Miranda zaplétá zápletku a muzikálová čísla do sebe skoro jak Charlie Kaufman. Je to k ničemu, když nezvládá silné podání příběhu a nějaké emoce, což přitom v geniálním divadelním Hamiltonovi zvládal hravě. Ale tak pořád o dost lepší než In the Heights. 

Loni jsem viděl tematicky podobný All That Jazz (1979) od Boba Fosseho, a ten je nekonečně silnější podívanou. 

Od něj jsem před pár týdny dal i Cabaret (1972) - swingující hedonismus a deprese meziválečného Berlína, naivní přistěhovalec Michael York, a nastupující fašismus. To celé pohledem režiséra americké nové vlny na vrcholu sexuální revoluce.
Není divu že se filmem pak v Berlíně inspirovali a založili podle něj dnes už kultovní klub KitKat.
818465
[b]Tick Tick... Boredom[/b] Na tak silné téma překvapivě plytký film - hrdinové se prý topí ve sračkách, ale v tomhle rozjuchaně hravém podání jsem nikdy neměl pocit že opravdu o něco jde, a žádná z postav mě nezajímala. Hrozně neživý film. I když se Garfield opravdu snaží a roste z něj docela zajímavý herec, a i když Miranda zaplétá zápletku a muzikálová čísla do sebe skoro jak Charlie Kaufman. Je to k ničemu, když nezvládá silné podání příběhu a nějaké emoce, což přitom v geniálním divadelním Hamiltonovi zvládal hravě. Ale tak pořád o dost lepší než In the Heights.  Loni jsem viděl tematicky podobný [b]All That Jazz (1979)[/b] od Boba Fosseho, a ten je nekonečně silnější podívanou.  Od něj jsem před pár týdny dal i [b]Cabaret (1972)[/b] - swingující hedonismus a deprese meziválečného Berlína, naivní přistěhovalec Michael York, a nastupující fašismus. To celé pohledem režiséra americké nové vlny na vrcholu sexuální revoluce. Není divu že se filmem pak v Berlíně inspirovali a založili podle něj dnes už kultovní klub KitKat.
muzikálové okénko
2 -4
reagovat

Vražda v Orient Expresu (2017)

Pořád výborná pecka. To závěrečné rozuzlení za doprovodu geniální Doyleovy hudby ve mně pořád vzbuzuje zimomriavky. Doslova.
818462
Pořád výborná pecka. To závěrečné rozuzlení za doprovodu geniální Doyleovy hudby ve mně pořád vzbuzuje zimomriavky. Doslova.
Vražda v Orient Expresu (2017)
2 -4
reagovat
reaguje na: the dark knight
No tvl ale aby to Mann ještě udejchal. Je věkové podobně jako Ridley Scott. Ale jsou to asi nějaký silný generace podobně jako Scorsese a Eastwood. Buďme rádi že ještě pořád tihle mistři točí filmy. 
818439
No tvl ale aby to Mann ještě udejchal. Je věkové podobně jako Ridley Scott. Ale jsou to asi nějaký silný generace podobně jako Scorsese a Eastwood. Buďme rádi že ještě pořád tihle mistři točí filmy. 
818435
4 -1
reagovat
reaguje na: the dark knight
Zní to skvěle, snad na to Mann furt má. Momentálně vyhlížím nedočkavě trailer na jeho novej HBO projekt Tokyo Vice. 
818436
Zní to skvěle, snad na to Mann furt má. Momentálně vyhlížím nedočkavě trailer na jeho novej HBO projekt Tokyo Vice. 
818435
5 -1
reagovat
Michael Mann konečně natočí Ferrariho, v hlavní roli Adam Driver:  link :+
818435
Michael Mann konečně natočí Ferrariho, v hlavní roli Adam Driver:  [url=https://deadline.com/2022/02/adam-driver-penelope-cruz-shailene-woodley-ferrari-michael-mann-1234929563/]link[/url] *:+*
5 -1
reagují: RainMakeR, do_Od
reagovat

The House of The Devil 3/10

70 minut docela pěkná roštěnka chodí po venku, po kolejích, po baráku, jí, dělá hygienu, dovádí.... a pak se něco stane a to, co se stane je zobrazeno jako parodie. 
818368
70 minut docela pěkná roštěnka chodí po venku, po kolejích, po baráku, jí, dělá hygienu, dovádí.... a pak se něco stane a to, co se stane je zobrazeno jako parodie. 
The House of The Devil 3/10
2 -4
reagovat

Torden/Mortal 3/10

Ouch, tak tohle bylo hodně špatné. 2* za Norské okolí Bergenu, které jsem poznával, bo sem tam i kdysi byl. Zbytek je jeden velký castingový a scénáristický fail. Nechápu jak tohle mohl natočit režisér skvělé Jane Doe.
818366
Ouch, tak tohle bylo hodně špatné. 2* za Norské okolí Bergenu, které jsem poznával, bo sem tam i kdysi byl. Zbytek je jeden velký castingový a scénáristický fail. Nechápu jak tohle mohl natočit režisér skvělé Jane Doe.
Torden/Mortal 3/10
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se