reaguje na:
AndyKaufman
Jinak muzes zkusit treba Jeho temne esence. Ja se po Jordanovi chystam na Bondovky. Ale jeste do toho prijde novy Zaklinac
|
reagují:
pytlik
|
reagovat
|
). Rand je slaba postava a jako hlavni tahoun nefunguje. Obecne mi přijde, ze zenske postavy to ma mhohem vic zajimave. Plus Jordan viditelne fakt dost popisuje a natahuje tim drj, kterej by se v ramci tech dvou knih vesel do jedne. Aktualne mam doctenou treti, ta mi prisla slabsi, nez druha.


