reaguje na:
(=LIFTY=)
Sel bych zase do Pocketbooku, a s vetsim displayem. 700 Era vyhlizim i ja. Co jsem pochopil tak environment je furt stejny, akorat se na startu vyzaduje uz vytvorit u nich ucet. Na youtube jsem nasel "hack" jak to jeste jde obejit, ale s firmware updatama treba uz nepujde.
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

Tu jsem tam viděl vždy, když jsem četl její pasáže
Když už o tom mluvíme, přesně takhle jsem si onehdy pořídil například Dark Matter a Upgrade od Blakea Crouche, primárně na základě velebení tady v diskusi, takže jsem se chtěl zeptat těch, co to tu četli, kterou by mi doporučili dát jako první (zatím jsem od něj nečetl nic) - díky!