Nedohrál jsem první misi a vrátil to. Ale na gamepassu asi ještě v pohodě. 80 eček fakt ne.
nevim, já bych to nehrál, ať jdeme taky jednou proti nim... Prostě z principu. Je to normálně příšerný, v obou režimech (herně, graficky, "mapově"). Jediní ti zombíci budou asi sranda, ale tam jsem se nedostal.
reaguje na:
do_Od
|
reagovat
|





