> "už jen to že do toho kopeš tím názvem o lecčems vypovídá"
O čem to prosím vypovídá? A ještě mi prosím řekni, o čem to vypovídalo třeba tady, v roce 2014, když jsem se těšil na Unity: link Díky.
Jinak co se týče AC:Japan jsem psal tady link tl;dr: Ubisoft nechápe, čím a jak je Japonsko zajímavé. Narozdíl od Ghosta.
Mno nic, on board on Ghost of Yōtei hype train. 🥷
reaguje na:
do_Od
|
reagovat
|

Ta série na Metacriticu vyvrcholila dvojkou s 90 %, Valhalla, Odyssey i Origins mají přes 80 % a pod nima je ještě plno dalších dílů + nějaký DLCčka.
