reaguje na:
Ash_Black
V klasické 3 letadlo "lítalo" napitchu, ale dal se stáhnout script pro Dodo, se kterým to šlo. Pokud vím, tak balíčky byly vždy tam, kam se dalo dostat pěšky. Až ve VC byly i na střechách. V DE to musí být stejně.
|
reagovat
|



