> Žere to čas? No, žere.
O tom jsem nemluvil. Neřeším, že to "trvá" čas, ale kterou část toho času chci a nechci dělat. Pokud mám na hru 20 minut během koupání, a s bossem se biju tak 3, zbytek je chození k němu, tak mi to nevyhovuje. Tady začínala má cesta k Dragonriderovi link a tady končila: link To je prostě 5 minut (má tam zacházku a kdesi cosi) vyloženě nudných soubojů (ti enemáci nejsou jakkoli těžcí, ale musíš čekat na ta jejich úžasná komba). A pak přijde dragonrider, zabije tě na dvě rány a jdeš to znovu. To jsem myslel tím časem, resp. je to přesně ten úsek co si pamatuju.
Anyways, já se na Elden Ring strašně těším, jen na něj nemám čas. A nemám jej právě proto. Outer Wilds si mezitím hraju v pohodě.
reaguje na:
Godlike
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|


Respektuju. Ale za mě úplně boží.

