





(a ano, řehtám se štěstím nahlas)Už se těším, až si osvěžím svých 132!!! vyfiltrovaných screenů ze hry, které se mi dodnes točí na lockscreenu
.





(a ano, řehtám se štěstím nahlas)
.|
reagovat
|

|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Gladiator15
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Pozrieť na yt si to odmietam pre prípad, že by som sa k tomu raz dostal. Ale dávať 1000 euro za zariadenie, ktoré raz použijem a potom mi tu na to bude padať prach fakt odmietam. Keď to bude lacnejšie tak možno....alebo to kúpim cez alzu, rýchlo prejdem Alyx a vrátim to 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|