Není tak přísná jako jednička, protože tady jsou aspoň v každým levelu checkpointy, takže nemusíte začínat úplně celý level od znova.


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
S jedným sa ešte hrať dá, druhý je už kompletne nepoužiteľný.|
reagovat
|
Neviem či si dám pred tým aj jednotku, lebo tú som hral niekoľkokrát, ale dvojku iba raz. Nejak som nezvládal predstavu, že by som si tým mal prejsť znova. Ale asi je už čas.|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
kyller
|
reagovat
|