
reaguje na:
MKMZ
Grafiku jsem vychválil, příběh už tolik ne, takže se to zneguje a zbude ten zbytek výtek co jsem vypsal 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Hraje se to skvěle a kamea jsou super osvěžením, které, podle mě, fungují líp jak vychtěný tag-team. |
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
MKMZ
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Přitom mám pocit, že jsem nijak zvlášť nepospíchal, nicméně i tak mám zhruba o 10 hodin méně než v Divinity 2. 
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
RidleyCrowe
|
reagovat
|