Jsem si to včera velice nachystal, stáhl data, ale čekal jsem na manželku, než to zapnu. Výsledek? Ještě se dodatečně 4 hodiny stahoval příběh a to, co je místo Krypty. Takže jsem hral jen pár věží, tutoriál a practice.
Každopádně jak si vyhráli s Cagem, to je mazec. Úplně jiná úroveň hry.
Zatím ale paráda, jsem rad, ze nahradili ty za mě zbytečné různé bojové styly za "kamea"
Graficky krasne a hrozně cool, co se týká komb a útoků.
Navíc jeden z nejlépe poskladanych rosteru od MK9. Žádné zbytecne nové postavy.
|
reagovat
|

krásne spomienky, ako som to hral aj s mojím fotrom podľa návodu z levelu. Doteraz nechápem ako je možné, že mi naši to plejko vtedy naozaj kúpili. Všetci spolužiaci chodili vtedy ku mne po škole hrať sa

