Stejně jako ve Witcherovi, tak teď i na konci Phantom Liberty jsem zase dostal ten nejdepresivnější konec. Spoilers obviously.
Zradil jsem Songbird, ale chtěl ji zachránit. Po zkurveně těžkém závěru s robotem co mě furt dokola zabíjel v jedné místnosti jsem se k ní konečně dostal, ale ona chtěla umřít. Jednou jsem jí naznačil, že to tak nemusí skončit, napodruhé už jsem jí teda splnil přání. Pochopitelně jsem tím nasral Reeda, nasral prezidentku, předtím jsem zase nasral Johnnyho tou zradou, takže ve finále zase alone, bez léku a plnej výčitek, jestli jsem udělal správný rozhodnutí. Fuck, já myslel, že hry mají být o úniku z reality...
Měl někdo pozitivnější ending?
CD projekt endings
|
reagovat
|




