
reaguje na:
Disketa1
Já nečetl ani ten tvůj post, natož abych se chtěl dívat na dvouhodinové video nějakého českého youtubera, sorry 

|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|

Meon není nějaký aktivista, ve své tvorbě se věnuje hlavně anime. 
Celý život v sobě schovávám nenávist vůči Rowlingové a Harrymu Potterovi. Bylo příšerné to v sobě muset skrývat a s velkým sebezapřením to číst a dívat se na to například na rande.
Harry Potter je přeceňovaný shit a Rowlingová je průměrná spisovatelka a o její detektivky nebyl zájem, než se ukázalo, že je píše ona. 

