|
reagovat
|
Diskuzní fórum HRY
příspěvky 3981 - 4000
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 199
- 200
- 201
- .
- 511
- 512
reaguje na:
kyller
Nevím, jako upřímně jsem si úplně rozdílu nevšiml oproti 120 či 144 u toho, co většinou hraju. Raděj mám pevně 60 než aby mi to kolísalo mezi 60 - 144 atd.
|
reagovat
|
reaguje na:
kyller
A to jsou lidi, a že jsem jich zažil, co ti budou zarytě tvrdit, že 30fps je ok a mezi 30/60 nevidí rozdíl 

|
reagovat
|
reaguje na:
Cinefil
Blbě čteš ten článek:
"Vyšla totiž nová stolní hra Bulánci: Odpočívej v pokojíčku, na které na rozdíl od předchozí karetky nedělali přímo tvůrci Bulánků, ale jiné studio Kikimora Team, konkrétně jeho zakladatel vystupující pod přezdívkou Diuk."
S tou sbírkou to nemá nic společného, je to čistě nápad fanouška staré hry, který se mu povedlo pitchnout jejím autorům a získat od nich oficiální licenci.
"Vyšla totiž nová stolní hra Bulánci: Odpočívej v pokojíčku, na které na rozdíl od předchozí karetky nedělali přímo tvůrci Bulánků, ale jiné studio Kikimora Team, konkrétně jeho zakladatel vystupující pod přezdívkou Diuk."

S tou sbírkou to nemá nic společného, je to čistě nápad fanouška staré hry, který se mu povedlo pitchnout jejím autorům a získat od nich oficiální licenci.
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
reaguje na:
Cinefil
Bulánci deskovka
Btw zrovna vyšla nová desková hra podle nich - Bulánci: Odpočívej v pokojíčku, za dva týdny bude její křest.
Vytvořil ji můj kamarád a v průběhu vývoje jsem ji s ním betatestoval, už v té rané fázi vybalancování to byla super zábava, takže rozhodně doporučuji.
Vytvořil ji můj kamarád a v průběhu vývoje jsem ji s ním betatestoval, už v té rané fázi vybalancování to byla super zábava, takže rozhodně doporučuji.
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
reaguje na:
thomopulus
Mať 144Hz a nevyužívať to na hranie, tak to nechápem
Len nedávno som si kúpil môj prvý vysokofrekvenčný monitor a už nikde inde hrať neplánujem (ak mi to pc utiahne). Pri rýchlej akcii je to hovadský rozdiel. Aj ingame cutscény na tom vyzerajú stokrát lepšie a dokonale plynulé narozdiel od 60Hz, kde niektoré scény občas pôsobia akoby sekali.
Len nedávno som si kúpil môj prvý vysokofrekvenčný monitor a už nikde inde hrať neplánujem (ak mi to pc utiahne). Pri rýchlej akcii je to hovadský rozdiel. Aj ingame cutscény na tom vyzerajú stokrát lepšie a dokonale plynulé narozdiel od 60Hz, kde niektoré scény občas pôsobia akoby sekali.|
reagovat
|
reaguje na:
Gonzi
Ano, v tom máš pravdu, ale asi u her to mám nějak nastavený jinak, než u filmů. Když beru v devadesátkách, jak jsme museli nastavovat dos, dopisovat něco do autoexecu, nastavovat zvukovku atd. Tak mám na hry pořád pohled, že s tím může být problém a nebude to vždy top hned na začátku.
i když mě teď strašně potěšil ten remaster Quake 2, ten jsem hrál hned jak vyšel, komplet všechny datadisky a snad s jedním problémem za celou dobu.
i když mě teď strašně potěšil ten remaster Quake 2, ten jsem hrál hned jak vyšel, komplet všechny datadisky a snad s jedním problémem za celou dobu.
|
reagovat
|
reaguje na:
Gonzi
A víš proč to je? Protože ty nedodělaný sračky pořád kupujeme!
Snad ten předobjednanej Lord of fallen bude super
Snad ten předobjednanej Lord of fallen bude super

|
reagovat
|
reaguje na:
thomopulus
Tak jasně, tohle neexistuje jen tak pro srandu: link a principiélně s tím souhlasím (u mě nejvíc u třeba KinkDom Cum). Na druhou stranu, když máš volno, těšíš se na hru, chceš ji hrát s kámoši atd. tak je trochu na pytel to hrát o půl roku později. Preorders rád nemám, ale svým způsobem je problém hlavně to, že jde ven polotovar.
Jakože nevím, dovedeš si představit, že by film v kině měl běžně nedopečené triky, chyby ve střihu apod. a byla by taky PatientMovieGoers komunita, co by se chlubila hraním z dokonalých blurayů?
Přijde mi smutné, jak až moc ten nedomrlý technický stav u her prochází. Docela závidím lidem, co se těší na launch Nintendo hry, vezmou si na to v den vydání na týden volno a... hrajou bez problémů. To by měl být standard a ne výjimka.
Jakože nevím, dovedeš si představit, že by film v kině měl běžně nedopečené triky, chyby ve střihu apod. a byla by taky PatientMovieGoers komunita, co by se chlubila hraním z dokonalých blurayů?
Přijde mi smutné, jak až moc ten nedomrlý technický stav u her prochází. Docela závidím lidem, co se těší na launch Nintendo hry, vezmou si na to v den vydání na týden volno a... hrajou bez problémů. To by měl být standard a ne výjimka.
|
reagovat
|
reaguje na:
esmo
No teď koukám na benchmark a já bych se měl s tím dostat přes 60fps na 2K vždy. Ale stejně tomu zase dám 3-6 měsíců
.
.|
reagovat
|
reaguje na:
Godlike
Taky, to už je odladěný za těch pár let, Ikdyž ten výkon by mohl být taky daleko lepší 

|
reagovat
|
reaguje na:
thomopulus
No já se taky bavím o těch 60fps, ty by mi taky stačily, ale podle reakcím tady a jinde bych se se svým rigem blížil 40 a to jsme na těch konzolích 
taky jsem refundnul a koupil si Remnant 2, co se mnou chce kamoš hrát

taky jsem refundnul a koupil si Remnant 2, co se mnou chce kamoš hrát

|
reagují:
thomopulus
|
reagovat
|
reaguje na:
thomopulus
Ale čo ja mám s tým, že ty si kupuješ hry, ktoré potom nehráš? To je akože lepší a zdravší prístup ako to, že ja som to refundol, keď si písal že to nechápeš?
Ja som tú hru chcel teraz hrať a nie sa na ňu pozerať v steam knižnici?
Ja som tú hru chcel teraz hrať a nie sa na ňu pozerať v steam knižnici?|
reagovat
|
reaguje na:
SteKi
Tak to bych měl asi s tímhle refundovat půlku her, co jsem koupil v předprodeji. Jak jsem psal, beru to většinou jako podporu vývojáře, třeba jsem předplatil Shadow Warrior 3 a doteď nehrál. Nemrzí mě to a ani jsem nežádal o refund.
Stejný Cyberpunk, mám ho dvakrát, jak na GOGu předplacen, tak i speciální edice Xboxu. Doteď jsem to nehrál, čekal, až to vyladí a o refund nežádal ani jednou.
Stejný Cyberpunk, mám ho dvakrát, jak na GOGu předplacen, tak i speciální edice Xboxu. Doteď jsem to nehrál, čekal, až to vyladí a o refund nežádal ani jednou.

|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
reaguje na:
esmo
No na PC je to minimálně aspoň vždy v lepší grafice a i když mám možnost 144hz, tak mám vše fixnutý na 60FPS. Asi jsem v tomto divnej :-D
|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje