reaguje na:
Vincent
Misie v Online sú založené na tom, že to budeš hrať v partii, takže príbeh v štýle "aby sa nepovedalo" a aby nezdržiaval, resp. keď preskočíš cutscénu, tak o nič neprídeš. Hral som to naposledy už dávno, vtedy tam ich bolo okolo nejakej stovky a bolo to len niekoľko klasických šablón na sto spôsobov.
|
reagovat
|



