
Mne na tom novom Spider-Manovi strašne bije do očí ten pohyblivý hud, aj keď pri hraní to možno vadiť nebude, ale pri sledovaní ma to strašne irituje a ani dizajnovo sa mi nepáči. Ale určite si to rád zahrám za dva roky na pc. Tá dejová linka so symbiontom bola vždy moja obľúbená a vyzerá to dobre 

|
reagovat
|
...


