Tohle... 3D jsem miloval a tohle mělo všechno. Vyjít to ve své době, tak se z toho všichni pose.eme.
A kategorie sama pro sebe je Intro trailer z Dead Island.
|
reagují:
studo
|
reagovat
|



(ještě v kombu s touhle reklamou nejlepší kampaň ever