reaguje na:
thomopulus
Tak ja som sa na to tešil ohromne a rozhodne si takto nekupujeme hocijakú hru resp. žiadnu. plus reči o tom ako to v podstate testovali a dolaďovali o rok navyše a ako je to ich najmenej zabugovaná hra pri vydaní doteraz. a ja som zaplatil o 30euro viac za to aby som to hral skôr a nie aby som im robil testera na neoptimalizovanej hre. Keď oni nedodali optimalizovanú hru tak ja chcem prachy naspäť. Čo je na tom nepochopiteľné. Veď keď to opravia, ja to kúpim znova. Alebo som mal čakať týždeň dva kým to možno opravia a mne medzi tým prepadne nárok na refund a ani by som tu hru počas toho nehral, takže tie prachy navyše by boli vyhodené do luftu?
|
reagují:
thomopulus
|
reagovat
|
Ten příklad s tou dino lebkou..no ouch


) níž.