Ano a proto sis z pozice admina umazal právě tu problematickou část komentáře. Chápu, pravděpodobně i to, proč k tomu došlo.
Díky, takovou "diskuzi" vést už nechci.
reaguje na:
Gonzi
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|



