
reaguje na:
Papricek
Moje bublina taky relativně chlastá, tedy teď se začaly nějak rodit děti, tak se přestal být čas, ale nikdy by je nenapadlo mě do alkoholu nějak nutit, na to mám asi štěstí. Nicméně taxikáře dělám docela často, ještě když já vůl dost často jezdím dodávkou s mnoha sedadly 

|
reagují:
Papricek
|
reagovat
|


Už budu pít jenom europiva a craftaky jen obcas na zmenu chuti. 
