Ale evidentně neznáš moc tu logiku, proč je tak důležitá presumpce neviny, tak po tobě moc nemůžu chtít vědět na kom je důkazní břemeno. Omlouvám se za útočnou rétoriku, ale tohle obcházení fakt mne neskutečně sere.


|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Holt jsem předpokládal, ze když tu klauzuli srovnáváš se svoji hypotékou, že ji tedy bereš jako reálnou. Já vůl si myslel, že to víš, když s takovou jistotou píšeš o lhářích.|
reagovat
|

|
reagují:
Barv666
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|