Dušek je debil a Čestmír taky, že mu za a) dává vůbec prostor a za b) že ty jeho bláboly nijak nekonfrontuje.


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
link|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|