Zní to zajímavě, klidně bych si Cestu i přečetl, ale za 1, bojím se; za 2, nejsem až tak vášnivý čtenář (ale chtěl bych být) a za 3, tenhle typ knížek je pro mě lepší číst v období října, když je brzo tma, pochmurná atmosféra a blíží se Halloween a ne když je venku slunko, vedro jak sviň a mělo by se číst něco veselejšího



