přesně tak.
> "Potom som z tých starých dielov ešte skúšal nejaké, čo sú všeobecne považované za najlepšie, ale nebavil ma poriadne ani jeden"
More of the same.
Myslím, žes dokonale ilustroval Ubisoft Hra (tm) problém


|
reagují:
kyller
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
Mňa to ale bavilo dosť, lebo grappling hook a Viktoriánsky Londýn, ktorý bol imho parádne spracovaný. Dostal som to zadarmo ku grafike a v tej dobe to bol pre mňa vlastne vôbec prvý AC. Potom som z tých starých dielov ešte skúšal nejaké, čo sú všeobecne považované za najlepšie, ale nebavil ma poriadne ani jeden.|
reagovat
|
|
reagují:
kyller
|
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Aj keď možno nejde nutne o hromadu collectibles, ale len nejaké shopy atp. |
reagují:
HAL
|
reagovat
|
)|
reagovat
|
|
reagují:
kyller
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
ani neviem čo sa to so mnou deje, že ma to tak nadchlo, v poslednej dobe má už nič nedokáže nadchnúť, ale toto si ma nejak získalo.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|