ani neviem čo sa to so mnou deje, že ma to tak nadchlo, v poslednej dobe má už nič nedokáže nadchnúť, ale toto si ma nejak získalo.Pustil som si tú trištvrte hodinovú predstavovačku Starfield a môžete ma začať ľutovať, pretože som im to celé zožral aj s navyjakom a to až tak, že vo výsledku môžem byť iba sklamaný
ani neviem čo sa to so mnou deje, že ma to tak nadchlo, v poslednej dobe má už nič nedokáže nadchnúť, ale toto si ma nejak získalo.
ani neviem čo sa to so mnou deje, že ma to tak nadchlo, v poslednej dobe má už nič nedokáže nadchnúť, ale toto si ma nejak získalo.|
reagovat
|



