Mňa to ale bavilo dosť, lebo grappling hook a Viktoriánsky Londýn, ktorý bol imho parádne spracovaný. Dostal som to zadarmo ku grafike a v tej dobe to bol pre mňa vlastne vôbec prvý AC. Potom som z tých starých dielov ešte skúšal nejaké, čo sú všeobecne považované za najlepšie, ale nebavil ma poriadne ani jeden.Inak celkovo je pre mňa v týchto open world hrách veľmi dôležitý herný svet a základné gameplay mechaniky, kde je úplne najdôležitejší pohyb. Keď mám pocit, že sa v tom svete hýbem od jedného collectibles k druhému rýchlo a zábavne v zaujímavom svete, ktorý stojí za preskúmanie, tak s tým nemám vôbec problém, aj keď ich tam sú stovky. Ale ak to je fakt len nejaké pomalé behanie vo fádnych kulisách, tak na to prdím. A nemyslím len zbieranie truhiel apod. ale aj questy typu zabi xy zločincov/príšer a dostaneš odmenu. To sú len tzv. prémiové collectibles, nič viac imho.
)