reaguje na:
l-e-t-o
Měl by to být singleplayer open world. Více informací se dozvíme dneska v 19:00.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Mně k pohlceni stačí i parádni zpracování historickeho období, rekonstrukce měst atd. Pravda, Far Cry a jeho formule mě už zas tolik nebaví. Souhlasím s tím, že příběhy moc neumí, naposledy tohle zvládli slušně někdy u Ezia, možná u Edwarda Kenwaye. Doufám, že Massive tohle zvládne lépe, ale pokud bychom dostali průměrný příběh, ale třeba vyborne vedlejší mise (jako v Bethesda hrách např.) + krásně udělaný svět, tak budu asi spokojený. A gameplay podobný tomu z Division. |
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Snipsley
|
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Ash_Black
|
reagovat
|
|
reagovat
|