).
reaguje na:
l-e-t-o
Survivor je bombovej; v mnoha ohledech lepší než Fallen Order. Nebýt toho, že má trochu slabší (ale rozmáchlejší) příběh a stále jsou nevychytané některé bugy (technické patálie se mi osobně vyhnuly, ale momentálně to nemůžu dohrát na JGM, i když mám příběhově hotovo, protože jsou zaseknuté bounties), tak je to 10/10. Možná trošku zamrzelo, že i na nejvyšší obtížnost mají příběhové boss-fighty spíše sestupnou tendenci, ale zase to vynahrazují ti ve světě, kteří jsou až směšně těžcí (ano, koukám na vás - oggdové, rancoři a tři legendární bestie najednou!
).
).|
reagovat
|
Mně k pohlceni stačí i parádni zpracování historickeho období, rekonstrukce měst atd. Pravda, Far Cry a jeho formule mě už zas tolik nebaví. Souhlasím s tím, že příběhy moc neumí, naposledy tohle zvládli slušně někdy u Ezia, možná u Edwarda Kenwaye. Doufám, že Massive tohle zvládne lépe, ale pokud bychom dostali průměrný příběh, ale třeba vyborne vedlejší mise (jako v Bethesda hrách např.) + krásně udělaný svět, tak budu asi spokojený. A gameplay podobný tomu z Division. 
