Mám 2 matrace vyrobené na mieru zo zdravotne matrace .sk . Spokojný so servisom aj matracom. Matrac je obojstranný, spím na tvrdšej strane.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
okkac
|
reagovat
|

|
reagují:
Adventurer
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
). Takže poprosím zapsat do seznamu.|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Až budu teď měnit postel, tak jí taky koupím. |
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
Moje fyzioterapeutka doporučuje, ať jdu do těch skoro nejtvrdších. |
reagovat
|

|
reagovat
|