
Já chápu, že jsem hodně casual hráč a moje příspěvky jsou tu lame, ale kdo probuh minusuje neutrální diskuze ve Hrách ? 

|
reagují:
xxendxx
|
reagovat
|
ale teraz po pár stoviek hodín v dayz by som tomu mohol dať druhú šancu. Diky za tip
