
Men in black
Dneska rano jsem se vzbudil a hral mi v hlave song od George Michaela Fastlove (ktery sem prisambohu tak 5 let nikde neslysel) a rikam si "Dyt je to stejny song jako Men in black!" Po chvilce googleni mohu potvrdit, jsou to songy pouzivajici stejne samply od castecne stejnych producentu. 

|
reagovat
|

