
Ti Kazaši se stím vůbec neserou. To u nás se na všechno sere a čeká se po Švejkovsku až co se stane a pak se nějak přizpůsobíš vole.

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
NiChoLai
|
reagovat
|
Byl to (asi) ruský horor na způsob Věci. Odehrával se na lodi nebo respektive tam byli potápěči a šli zkoumat myslím nějaký vrak mimozemské lodi, něco si s sebou přitáhli zpátky a pak je to zabíjelo. Není to moc dobře hodnocený
kolem 50% to mělo myslim. Tak dva roky starý... kdyby někdo věděl. Díky
|
reagovat
|