reaguje na:
SteKi
Nevěřím, že se těch pokračování dočkáme. Cameron je perfekcionalista a pravděpodobně se marně snaží, aby vše bylo dokonalé podle jeho představ. Jenže zatím žádný výsledek.
|
reagovat
|


najhorší deň v mojom živote.....
mňa osobne tá predstava ďalších Avatarov vôbec neláka. Je dosť možné, že sa to zmení keď uvidím prvý trailer, ale aj tak, radšej by som videl jeho meno pod niečím novým.... 

