
Takže to, že měl moji pozornost a ty 4 hodiny jsem s tím filmem dobrovolně strávil, musí stačit.



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
. Rozhněvaný muž byl super jako béčko, nic proti němu nemám, ale come on (4. na redakčním listu... film roku je "levnější Wick", který je už trilogie...). Totéž Nobody. Bond byl fajn, ale vyšuměl (v podstatě random průměrný Bond, kino jsem si užil, ale že bych si to zpětně nějak více pamatoval, to se říct nedá).

).|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|