
reaguje na:
verbst
teď se to zmiňuje a řeší v každé recenzi na MZ. To slovo mě děsí 

|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|


Jak se říká že na posraného i hajzl spadne, tak na mne někdo ke konci roku vylil žumpu. Bylo fajn sem kouknout a vidět, že je aspoň někde svět v pořádku.
