Pešán nebo ne, my už ty hokejisty pomalu nemáme. Pár let a jsme na úrovni fotbalu. Prostě jsme to extrémně dojebali. Mrzí to.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
earthworm
|
reagovat
|

|
reagovat
|


Já ji náhodou četl bez znalosti čehokoli a díky tomu jsem si to užil o chlup víc, než kdybych tu synopsi viděl 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|