Co je vlastně teďka na výběr?
A když měl člověk dvě dávky něčeho - třetí pak dává asi největší smysl zase to stejný, ne? Nebo je to jedno?
My dostali Pfizera. Pokud to není tajný, co si nechal Ty? Klidně PM.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

. Jet do zatáčky rychleji než jak ji lze projet, protože "však on uhne" je nekoukatelné a F1 by s tím rozhodně měla něco dělat.


ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu